וולטר סמואל ייעדר מול מקסיקו

בלמה של אינטר, סובל ממתיחה בשריר הירך והוא לא כשיר למשחק הערב של ארגנטינה מול המקסיקנים. ניקולאס בורדיסו, בלמה של רומא יחליפו בהרכב. דייגו מראדונה: "במשחק כזה אסור לקחת סיכונים"

יום ראשון 27 יוני 2010
מערכת מונדיאל
 נבחרת ארגנטינה של דייגו מראדונה, תפגוש הערב את נבחרת מקסיקו, במשחק שיהווה שיחזור של משחק שמינית הגמר ממונדיאל 2006 בגרמניה. מראדונה, ינסה לעשות היסטוריה ולהיות האיש השני בלבד שזוכה במונדיאל כקפטן של נבחרת וגם כמאמן.

אולם, בארגנטינה חושבים רק על המשחק הערב מול מקסיקו, וכפי המסתמן כעת, הם ייאלצו להסתדר הערב ללא וולטר סמואל, בלמה המצויין של אינטר שסובל ממתיחה בשריר הירך וכמעט בוודאות לא יעמוד לרשותו של מראדונה.

מראדונה, לא רוצה לסכן את סמואל לקראת המשך הטורניר ובהעדרו של סמואל, מי שיחליף אותו בהרכב הוא הבלם של רומא, ניקולאס בורדיסו, שישחק במרכז ההגנה לצידו של מרטין דה מיקליס, בלם באיירן מינכן.

מראדונה, התייחס לסוגיית סמואל ואמר: "וולטר הרגיש טוב באימונים, אבל הכאבים חזרו לו ואני חושש לסכן אותו. אני יחליף את סמואל בשחקן שנמצא בכשירות מלאה, כנראה ניקולאס (בורדיסו). במשחק כזה עם כדורים ארוכים אתה צריך בלמים שיכולים לרוץ מהר, אנחנו לא יכולים לקחת סיכונים".

צילום: גטי אימג'

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק