גרמניה נראית פשוט מצוין

שייע פייגנבוים בטור מיוחד: "לגרמניה יש נבחרת יוצאת מהכלל והניצחון הגדול על אנגליה מעיד שהיא מסוגלת בהחלט לזכות במונדיאל"

יום שני 28 יוני 2010
שייע פייגנבוים
 ביום א' בבוקר התארחתי בתוכנית הרדיו של נסים משעל, יחד עם חברי צביקה רוזן. כשנשאלתי מה יהיה במשחק הערב, הימרתי שגרמניה תנצח בהפרש גדול. משעל ורוזן לא הבינו על מה אני מדבר, אבל אני שמח להגיד שצדקתי.

כל מי שראה את גרמניה בשלב המוקדם מבין שזו נבחרת כמעט מושלמת. יש לה שחקנים מצוינים בכל עמדה במגרש, היא משחקת היטב כקבוצה, וכשהיא לוחצת על הדוושה יש מעט מאוד נבחרות בעולם שמסוגלות לעמוד מולה

נכון, המונדיאל עדיין פתוח, יש עוד נבחרות טובות, אבל גרמניה בלי ספק היא אחת המועמדות הרציניות לזכות בטורניר, והניצחון הענק על אנגליה מעיד על כך יותר מכל.

 אומנם שהשופט במשחק הזה טעה באופן שערורייתי ויש למצות עימו את הדין, אבל כל זה לא מקהה מעוצמת ההישג של הגרמנים, שבלי ספק שלחו מסר חד ליריבות הבאות שלהם בטורניר.

לסיום, אני רוצה לומר שכל מי שלכלך על המונדיאל בשבוע הראשון שלו אמנם צדק, אבל תראו לי עוד מישהו אחד שיתלונן עכשיו על הטורניר הזה שבכל יום ובכל משחק מייצר דרמות, עניין, כדורגל יפה, ומעביר לנו את הזמן בנעימים בימי הקיץ החמים.

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק