עוד אבקיע במונדיאל הזה

ליאו מסי נשמע אופטימי אחרי משחק הניצחון מול מקסיקו. מראדונה: "נגד גרמניה יהיה יותר קשה". אגירה: "טעות השופט הכריעה אותנו"

יום שני 28 יוני 2010
שלמה חסיד
 בנבחרת ארגנטינה הבינו מהר מאוד כי הניצחון 1:3 על מקסיקו בשמינית גמר המונדיאל, לא מלמד כלום, וכי הקרב האמיתי צפוי להם  ברבע הגמר מול גרמניה.

דייגו מראדונה, מאמן ארגנטינה, אמר: "עשינו ניצחון חשוב אבל המשחק הזה כבר שייך להיסטוריה. ראינו את גרמניה מביסה את אנגליה ואין ספק שזו נבחרת בעלת רמה יוצאת מהכלל שיהיה קשה מאוד לשחק נגדה. זה יהיה סיפור אחר לגמרי מהמשחק היום, ואנחנו לא מסתפקים בשמינית הגמר".

ליאו מסי ששוב לא כבש: "יש לי הרגשה שאני עוד אבקיע בטורניר הזה למרות שזה לא לא מה שקובע. נראינו טוב בחלקים גדולים של המשחק היום, כבשנו יותר והטעות של השופט לא הכריעה את המשחק. אנחנו נעשה את הכול על מנת לגרום שמחה לתושבי ארגנטינה. האוהדים שהגיעו עד לדרום אפריקה גורמים לנו להתרגשות רבה, והם נותנים לנו דחיפה עצומה".

מאמן מקסיקו חבייר אגירה, סיכם: "היו לנו כמה דקות טובות ואז הגיעה הטעות הקריטית של השופט וגמרה לנו את המשחק. לא להאמין שאחרי הטעות של השופט במשחק של אנגליה באה עוד טעות שגומרת עוד משחק. מישהו בפיפ"א חייב לתת על זה את הדעת".

צילום: GETTYIMAGES
   

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק