2 המלצות מיוחדות למשחקי ה-WINNER

ברזיל תפגוש את צ'ילה המפתיעה והולנד את סלובקיה הסנסציונית בעוד שני משחקים שיערכו הערב בשלב שמינית גמר המונדיאל. אנו מעניקים גם שתי המלצות מיוחדות למשחקי ה-WINNER

יום שני 28 יוני 2010
מערכת מונדיאל

 כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER :

ברזיל- צ'ילה

ברזיל שרוצה לזכות השנה בתואר השישי שלה פתחה את המונדיאל עם 2:1 דחוק מאוד על צפון קוריאה, הנבחרת החלשה בטורניר. לאחר מכן היא שיחקה מול חוף השנהב וניצחה במשחק משכנע יותר בתוצאה 3:1. באותו משחק הורחק קאקה והוא לא שיחק מול פורטוגל במשחק השלישי בו נפרדה ברזיל מפורטוגל בתוצאת תיקו מאופסת. 

ברזיל שיחקה יפה גם במשחקי ההכנה למונדיאל למרות שהיא שיחקה מול קבוצות חלשות מאוד כמו טנזניה, זימבבואה ואומן. צ'ילה מהצד השני פתחה יפה מאוד את הטורניר עם שני ניצחונות 1:0 על הונדורס ועל שוויץ'. במשחק השלישי מול ספרד היתה תלוייה צ'ילה בשוויץ, בידיעה שהיא ככל הנראה תפסיד לספרד. צ'ילה אמנם הפסידה 2:1 לספרד במשחק השלישי אך שוויץ' נפרדה בתיקו מאופס מול הונדורס ולכן צ'ילה היא זאת שעלתה לשמינית הגמר. 

צ'ילה שיחקה חמישה משחקי ידידות לפני המונדיאל וניצחה בארבעה משחקים, בינהם את זמביה, אירלנד ואפילו את ישראל. ברזיל ניצחה את צ'ילה בתשעה משחקים מתוך עשרת המשחקים האחרונים שהיו בין השתיים. שתי הקבוצות הגיעו ביחד מהבית הדרום אמריקאי שם ניצחה ברזיל בשני המשחקים 3:0 בצ'ילה ו-4:2 בברזיל. שתי הנבחרות גם שיחקו זו מול זו בשמינית גמר המונדיאל שנערך בצרפת ב-1998. ברזיל אז ניצחה בקלות 4:1 מצמדים של רונאלדו ושל סזאר סאמפאיו. צ'ילה סיימה במקום השני בקמפיין המוק' למונדיאל הנוכחי עם נקודה אחת פחות מלברזיל, היא בסך הכל קבוצה טובה מאוד אבל לדעתי ברזיל, למרות שתחסר את אלאנו, תנצח במשחק הזה.

המלצת WINNER. משחק מספר 21:  ברזיל - צ'ילה+1. ההימור: - 1 (יחס 2.05)

הולנד - סלובקיה

הקבוצה השניה (חוץ מארגנטינה) שהשיגה שלושה ניצחונות בשלב הבתים היא הולנד. הנבחרת ההולנדית פתחה את הטורניר עם 2-0 יפה מאוד על הדנים. במשחק השני מול יפן, קבוצה עקשנית במיוחד, ניצחה הולנד 1-0 משער אדיר של ווסלי סניידר. במשחק השלישי שלא קבע יותר מדי להולנדים, הם ניצחו 2-1 את קמרון. גם לפני המונדיאל ניצחה הולנד בצורה יפה מאוד כשהיא מביסה את גאנה 4-1 ואת הונגריה 6-1. 

הנבחרת שתתייצב הפעם מול הולנד היא סלובקיה שהעפילה לשמינית הגמר לא בגלל שהיא טובה, אלא בגלל זילזול וחוסר כבוד של איטליה ששיחקה מולה במשחק המכריע. סלובקיה פתחה את הקמפיין מול ניו זילנד, אחת הנבחרות החלשות בטורניר (התברר שלא כל כך), סלובקיה הוליכה 1-0 אבל שער של ניו זילנד בדקה ה-90 והמשחק נסתיים בתיקו 1-1. במשחק השני מול פרגוואי החזקה, הפסידה סלובקיה בתוצאה 2:0 ובמשחק השלישי מול איטליה, משחק שאף אחד לא האמין שהיא תשיג משהו, ניצחה סלובקיה בתוצאה 3-2 במשחק מטורף ושוב ,לא בגלל שהיא טובה, אלא בגלל חוסר היכולת והרצון של האיטלקים. 

עם כל הכבוד לסלובקיה שהדיחה את איטליה מאליפות העולם, הולנד לא תזלזל בסלובקים ואני מהמר על ניצחון גדול של ההולנדים.

המלצת WINNER. משחק מספר 6:  הולנד  -  סלובקיה+1. ההימור: - 1 (יחס 1.85)

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק