4

הגיע הזמן שריאל תנצח בקלאסיקו

המשחק הענק הערב בין ברצלונה לריאל מדריד, מעסיק גם את אנשי הכדורגל בישראל. אורי מלמיליאן משוכנע: "הפעם ריאל מדריד תנצח". יוסי מזרחי: "יהיה קשה מאוד לשתי הקבוצות. המשחק ייגמר בתיקו"

יום שני 29 נובמבר 2010
שלמה חסיד
 הערב, תצא מכבי ת"א למשחק חוץ קריטי עבורה ותפגוש את מכבי נתניה של ראובן עטר. ביום רגיל, כלי התקשורת היו מתעסקים כמעט ורק במשחק הזה, אולם מעט מאוחר יותר תיפגשנה ברצלונה וריאל מדריד למפגש שלו אנחנו מחכים כל העונה.

הסופר קלאסיקו שיתנהל הערב, מאפיל בחשיבותו על כל אירוע אחר בעולם ומעסיק בין היתר גם את מאמני הליגה שלנו. אז מה הם חושבים, מי ינצח? יצאנו ובדקנו.

מאמן מכבי תל אביב, יוסי מזרחי, יהיה עۓיין בקופסא, כששתי הטיטאניות יעלו על כר הדשא בקאמפ נואו, אולם הוא התפנה כדי להתייחס למשחק הגדול באמת ואמר: "הסופר קלאסיקו השנה שקול, לדעתי זה ייגמר בתיקו, אני הולך על 1:1. שתי הקבוצות בכושר שיא, יהיה להן קשה מאוד לפצח אחת את השניה, אני לא רוߐה את המשחק מוכרע ואני חושב שהוא הולך בכיוון של תיקו".

מאמן בית"ר ירושלים, אורי מלמיליאן, נוטה דווקא לצד הלבן ואמר: "אני חושב שאחרי כל כך הרבה זמן, הגיע הזמן של ריאל לקחת את הקלאסיקו, יש לה את כל הכלים, לדע۪י היא טובה יותר. נכון שהמשחק בברצלונה אבל זה לא אומר כלום. ריאל תבוא לתקוף, לדעתי היא תוכיח במשחק עליונות ותנצח".

ראובן עטר, מאמן מכבי נתניה שגם הוא יחמיץ את פתיחת המשחק בשל משחק קבוצתו מול מכבי ת"א, אמר: ̦quot;ברצלונה היא הקבוצה הטובה בעולם כבר כמה שנים, ריאל השנה יוצאת מהכלל אבל היא לא מספיק טובה בשביל לנצח, בטח לא בקאמפ נואו, אני חושב שבארסה תהיה טובה יותר וגם תנצח במשחק".

ניצן שירזי, מאמן הפועל חיפה, הۙה פחות החלטי: "הכול פתוח במשחק הזה, ממש אי אפשר להמר. שתי הקבוצות שוות ביכולתן וממש אי אפשר לדעת מה יתפתח במשחק הזה, הכול אפשרי. אם צריך להמר אז אני הולך על ברצלונה בגלל כח האנרציה אבל זה ממש לא משהו שהוא סגור ובטוח כי ריאל בהחלט יכולה לנצח".

תגובות

טלספורט בפייסבוק