קאפלו: לא מתכוון להתפטר

פאביו קאפלו, מאמנה המושמץ של נבחרת אנגליה, כינס היום מסיבת עיתונאים והבהיר כי הוא אינו מתכוון להתפטר מיוזמתו. דובר ההתאחדות האנגלית: נחזור הביתה לאנגליה ונעשה חושבים. לקאפלו יש חוזה בנבחרת"

יום שני 28 יוני 2010
מערכת TELESPORT
פאביו קאפלו, מאמנה האיטלקי של נבחרת אנגליה, כינס היום מסיבת עיתונאים ובה הודיע על המשך דרכו בנבחרת אנגליה וכי הוא אינו מתכוון להתפטר, למרות ההופעה המבישה וההדחה אתמול מול גרמניה.

קאפלו ערך היום מסיבת עיתונאים יחד עם דובר ההתאחדות האנגלית בראסטנבורג ואמר: "לא שיחקנו כמו שציפיתי. אבל אם השופט היה מאשר את הגול השני של למפארד, הכול היה נראה אחרת. אני חושב שהפסילה של השער שברה את השחקנים ואחר כך המשחק היה של גרמניה".

קאפלו, נשאל על העובדה שהוא מקבל הרבה כסף על תפקידו והאם זה מגיע לו: "אני לא מדבר על כסף. אני עושה את עבודתי בצורה הכי טובה שאני יכול".

נציג ההתאחדות האנגלית, שנכח במסיבת העיתונאים אמר: "לפאביו יש חוזה באנגליה כך שהכי הגיוני יהיה לחזור הבית ולעשות חושבים. ייקח עוד זמן עד שנקבל החלטה. ברור שכולם מאוכזבים אבל אסור למהר".

באנגליה מכנים את המשחק מול גרמניה אתמול "כמשחק הכי גרוע בטורניר גדול" ותוהים כיצד קאפלו, שמרוויח משכורת עתק של 6 מיליון פאונד לעונה, מסרב להתפטר מתפקידו ולקחת אחריות על הכישלון של נבחרתו.

קאפלו, התראיין לתקשורת באנגליה לאחר המשחק ואמר לגבי עתידו: "אני רוצה להיפגש עם יו"ר ההתאחדות ולאחר מכן להחליט על עתידי". למרות הבושה מול גרמניה, קאפלו עדיין מאמין שיש סיכוי שהוא יישאר מאמן: "אני רוצה לדעת אם בהתאחדות עדיין מאמינים בי או לא".

מה שבטוח, לאומה האנגלית ובוודאי שלא לתקשורת האנגלית אין שום אמון בקאפלו. מירב הביקורת כלפי קאפלו הופנתה על ההרכב שפתח מול גרמניה ובמיוחד על שיטת המשחק ה 4-4-2 המיושן לדעתם.

קאפלו הגיב לביקורת ואמר: "שיחקתי בשיטה הזו גם במוקדמות ואף אחד לא ביקר אותי אז. אנחנו תמיד משחקים באותה שיטה וזה אף פעם לא השתנה".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק