2 המלצות WINNER ליום שלישי

פרגוואי ויפן רוצות להשיג כרטיס סנסציוני לרבע גמר המונדיאל. ספרד ופורטוגל, שהאמינו כי בכוחן לזכות בתואר, ייפרדו כבר הערב מהמשחקים. ואנו? אנו מעניקים שתי המלצות למשחקי ה-WINNER

יום שלישי 29 יוני 2010
שלמה חסיד

כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER :

 משחק מספר 35 : פרגוואי – יפן: שתי הנבחרות שהרימו לא מעט גבות לא רק בהעפלתן לשלב הנוקאאוט, אלא גם בדרך שהן עשו זאת. הפרגוואים שהעפילו מהבית הדרום אמריקאי אחרי שעשו בית ספר לנבחרות ארגנטינה וברזיל, המשיכו במומנטום זה גם בטורניר עצמו. את משחק הפתיחה הם פתחו בצורה מרשימה מול אלופת העולם איטליה בתיקו 1:1 שגם לא היה רחוק מניצחון. במשחק השני והקריטי מבחינתם ניצחו את סלובקיה 0:2 קליל, מה שהבטיח למעשה את עלייתם לשלב השמינית. את המשחק האחרון סיימו חניכיו של דניאל מרטינו בתיקו 0:0 משעמם מול ניו זילנד הלוחמנית. תוצאה זאת גם העלתה אותה מהמקום הראשון. ללא ספק הנקודה החזקה של נבחרת "הגווארני" היא ההגנה הבלתי חדירה שספגה רק שער אחד עד עתה. הבעיה היא ששני החלוצים אוסקר קרדוסו וסנטה קרוז שבקבוצותיהם קורעים רשתות, מתקשים מאוד עד עתה ושניהם ביחד לא הבקיעו אפילו שער אחד. להבדיל מפרגוואי, יפן הגיעה למונדיאל במומנטום איום ונורא אחרי שהפסידו בכל ארבעת משחקי האימון האחרונים לפני משחק הפתיחה מול קמרון. כבר מול האפריקאים ראינו שחניכיו של טאקשי אוקדה, העבירו הילוך כשניצחו את האפריקאים 0:1 משער של הונדה המצוין, שעד עתה מוליך כמעט לבדו את הנבחרת האסייתית. במשחק השני מול הולנד היפנים נתנו מלחמה עד הרגע האחרון אך שער די מיקרי של ווסלי שניידר סידר להם משחק מכריע מול נבחרת דנמרק. למרות שלא הרבה נתנו ליפנים הצנומים סיכוי מול הדנים. הזריזות והמהירות של האסייתים לא הותירה לחניכיו של אולסן הרבה סיכוי, ובסיום המשחק היפנים ניצחו ניצחון מרשים של 1:3. שתי הנבחרות די שוות ברמתן והעובדה ששתיהן ספגו ביחד 3 שערים כל הטורניר כנראה מנבאת לנו משחק די סגור והגנתי גם הפעם. המשחק יהיה צמוד לכל אורכו ו 90 הדקות הראשונות יסתיימו בתוצאה מאוזנת. ההימור: X (יחס 2.95)

משחק מספר 50: ספרד – פורטוגל: אין דרך טובה יותר לסיים את שלב שמינית הגמר מאשר מפגש כל כך חם וטעון בין שתיים מהנבחרות המרשימות ביותר באירופה ובעולם כולו. נעזוב לרגע את השלטון הספרדי ששלט בפורטוגל בתחילת המאה. נעזוב גם את המפגש הטעון בין שלל כוכבי הליגה הספרדית, שתכלול שחקנים מכל קבוצות הצמרת של הליגה הטובה בעולם. החשוב ביותר במשחק זה הוא שהמנצחת בו תעפיל לרבע הגמר מול אחת מהנבחרות יפן או פרגוואי, שללא ספק זאת ההגרלה הטובה ביותר ששתי הנבחרות יכולות לאחל לעצמן. הפעם האחרונה ששתי הנבחרות נפגשו היה באליפות אירופה בשנת 2004 אותו אירחה פורטוגל. הספרדים היו צריכים נקודה על מנת לעלות לשלב הרבע גמר אך שער נונו גומז שלח את הפורטוגלים לשלבי הנוקאאוט וסיים לספרדים טורניר עגום מבחינתם. שתי הנבחרות הגיעו למונדיאל אחרי טורניר מוקדמות נטול הפסדים. חניכיו של דל בוסקה שיחסרו במשחק את צ'אבי אלונסו וראול אלביול, חטפו סטירה מצלצלת מנבחרת שוויץ הלוחמנית בהפסד 1:0 במשחק הפתיחה, אך שני ניצחונות רצופים על נבחרות הונדורס וצ'ילה סידרו להם העפלה מהמקום הראשון. חניכיו של קירוש שיחסרו מסגלם את דקו ורובן אמורים, הוגרלו לבית המוות שכלל את נבחרות ברזיל וחוף השנהב, והשכילו לסיים את בית זה ללא ספיגות. אומנם הפורטוגלים השיגו את הניצחון הגדול ביותר בטורניר עד עתה ב0:7 על צפון קוריאה, אך מול הנבחרות המרשימות בבית הם הציגו משחק די פחדני והגנתי, מול ספרד שעוד לא הציגה קמצוץ ממה שהיא יכולה יכולת זאת לא תספיק והספרדים סוף סוף יגיעו למונדיאל עם ניצחון מרשים. ההימור: 1 (יחס 1.80)

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק