4

רשמית: שביתת שחקנים בߐיטליה

ארגון השחקנים האיטלקי הודיע בפעם השנייה העונה על השבתת הליגה. אחרי שהשביתה הראשונה שתוכננה בספטמבר בוטלה, ארגון השחקנים הודיע: "נשבות ב-11 וב-12 בדצמבר". באותו המחזור תארח לאציו את יובנטוס

יום שלישי 30 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

ארגון השחקניӝ האיטלקי אישר הערב (שלישי) כי בכוונתו להשבית את מחזור המשחקים של ליגת הסרייה א' בסוף השבוע של ה-11 וה-12 בדצמבר. את הידיעה אישר סגן נשיא הארגון, לאונרדו גרוסו, שהודיע כי סיכום במו"מ הממושך עדיין לא הושג וכי אין לארגון השחקנים מנוס מלהודיע על השבתה נוۡפת.

גרוסו מסר לכלי התקשורת האיטלקית: "מהצד שלנו היה רצון אמיתי וניסיון להגיע להסכם, אבל זה לא קרה. אנו נשבית את הליגה ב-11 וב-12 בצדמבר". כזכור, בסוף חודש ספטמבר האחרון הודיע ארגון השחקנים על השבתת מחזור ליגה, אך אז נעשתה התקדמות משߞעותית במו"מ בין הצדדים והתכנון על השבתת הליגה בוטל. 

מיד אחר-כך הודיע נשיא הליגה האיטלקית, מאוריציו בראטה, כי הוא מאוכזב במיוחד מהחלטת הארגון השחקנים וכינה את החלטתו "לא אחראית" ואמר כי שביתה זאת תשאיר כתם על הכדורגל האיטלۧי.

בין המשחקים שאמורים להיערך באותו סוף שבוע בדצמבר תארח לאציו את יובנטוס, מילאן תתארח בבולוניה, אינטר תתארח בצזנה ורומא תארח את בארי. כידוע, ארגון השחקנים הודיע על שביתה כמחאה על כך שהתאחדות הכדורגל האיטלקית כופה על שחקני הליגה הגבלות חוזה חדשות.

צילום: Getty Images

תגובות

טלספורט בפייסבוק