אלקסיס הורנבאקל מצטרפת לרמהש

הורנבאקל, ששיחקה בעונה שעברה באליצור חולון, היא שחקנית טולסה מהדבליו.אן.בי.אי, אליה עברה מדטרויט. לפני שנתיים

יום שלישי 29 יוני 2010
מערכת TELESPORT

 אלקסיס הורנבאקל היא הזרה הראשונה שחתמה לעונה הקרובה באלקטרה רמת השרון. הורנבאקל, 25, היא גארדית גבוהה (1.80 מ'), שיכולה לשחק בכל עמדות החוץ, ותורמת בכל האספקטים של המשחק. בקולג' למשל, שם לקחה אליפות במדי טנסי (עם קנדיס פארק וניקי אנוסיקי), היא הצטרפה לרשימה מכובדת של שלוש שחקניות בלבד (השתיים האחרות הן שאמיקה הולדסקלואו ותמיקה קצ'ינגס) שקלעו במהלך הקריירה במכללה יותר מ-900 נקודות, אספו יותר מ-500 ריבאונדים, חילקו יותר מ-350 אסיסטים, חטפו יותר מ-250 כדורים, וחסמו יותר מ-50 פעם.

הורנבאקל, ששיחקה בעונה שעברה באליצור חולון, היא שחקנית טולסה מהדבליו.אן.בי.אי, אליה עברה מדטרויט. לפני שנתיים, בעונתה הראשונה בדבליו.אן.בי.אי, לקחה את דטרויט אליפות, תואר שהצטרף לרשימת תארים ארוכה אותה היא סוחבת כבר שנים.

עוד בתיכון (שבו אגב למדה עם רנה מונטגומרי, שחתמה השבוע באשדוד) היא הגיעה לגמר אליפות התיכונים הארצי, שם זכתה בתואר האם.וי.פי, בטנסי, מעצמת כדורסל נשים, היא החוטפת הטובה בכל הזמנים, וכבר במשחקה הראשון בליגה המקצוענית, קיבלה 19 דקות משחק בהן רשמה שיא של 7 חטיפות.

"כבר בשנה שעברה רציתי להביא אותה, אבל איכשהו זה לא הסתדר", אומרת אורנה אוסטפלד, מאמנת רמת השרון. "אני שמחה שהפעם זה הצליח, בעיקר אחרי שראיתי אותה בחולון. היא עשתה לנו צרות איומות, והיא שחקנית שעושה הכל. אבל כמו שאני אוהבת, היא קודם כל שחקנית חכמה, ומה שמדהים אצלה אלה החטיפות והמסירות".

 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק