סולומון: ביינום שחקן טוב

רכז מכבי ת"א לשעבר אמר בראיון ל-TELESPORT : להיות רכז במכבי זו לא משימה כ"כ קשה. על המשחק הערב: מכבי צריכה להגיע מפוקסת. על התקרית עם נהג המונית: לא היה ולא נברא

יום חמישי 01 פברואר 2007
שלמה חסיד

רכז מכבי ת"א בשנה שעברה ופנרבחצ'ה-אולקר העונה,  וויל סולומון, העניק היום  ראיון מיוחד ל- TELESPORT.

סולומן אמר בין היתר כי אינו מכיר את הרכז החדש של מכבי, גוראן ירטין. על וויל ביינום הוא אמר: אני מכיר את ביינום. אני חושב שהוא שחקן צעיר ומוכשר המסוגל לקלוע הרבה ובסה"כ ביינום שחקן טוב"

על הקושי להיות רכז במכבי: "אני לא חושב שזו משימה מיוחדת להיות בתפקיד הרכז של מכבי. לדעתי, זה די קל .

"אני לא יודע מה המצב עם ביינום ולמה זה לא מצליח כמו שציפו. עקבתי אחריו ושוב הוא שחקן טוב".

סולומון התייחס למשחקו אמש (17 נקודות בהפסד לצסק"א): "היה משחק טוב, כל אחד בקבוצה נתן מעצמו ולכן שחקנו טוב כקבוצה. חסר לנו ניסיון כקבוצה ולכן למרות הנקודות המשחק עצמו היה קשה,צסקא קבוצה גדולה וחזקה".

האמריקני התייחס גם לניצחון קבוצתו לשעבר, הפועל ירושלים, על ונטספילס, ביול"ב קאפ: "דן שמיר עושה שם עבודה מצויינת ונכון שהיה להם משבר ונכון שהם חווים עליות וירידות אבל בשורה התחתונה יש להם קבוצה טובה ואני מאמין שהם יכולים להגיע רחוק השנה".

על סיכויי מכבי נגד פנאתינייקוס הערב: "אני חושב שיש למכבי צ'אנס לעשות זאת, הם משחקים בבית. פאו סיימו את הסיפור בבית המוקדם. במכבי צריכים להגיע למשחק מפוקסים עם רצון לנצח. אני מאחל להם המון הצלחה".

לסיום, סולומון התייחס לפרסומים על התקרית עם נהג המונית באיסטנבול: " שום דבר בסיפור הזה לא נכון,  פשוט לא היה ולא נברא, ולכן אני לא מעוניין להרחיב בנושא. המשכתי הלאה". 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק