8 המלצות WINNER למשחקי היום

כמו בכל יום, למרות המנוחה ממשחקי המונדיאל אנחנו כאן עם המלצות חדשות למשחקי הווינר של היום. הערב: משחקי הליגות בפינלנד ובשבדיה

יום רביעי 30 יוני 2010
מערכת TELESPORT

 כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER :

משחק מספר 74: סארפסבורג - הונפוס

סארפסבורג מדורגת במקום החמישי בטבלת הליגה השניה בנורבגיה. היא מגיעה למשחק היום אחרי הפסד ליגה מול מיונדאלן בתוצאה 3:1, לפני כן היא ניצחה בשלושה משחקים ברצף, פעמיים בליגה ופעם אחת בגביע. הונפוס שתשחק מולה היום מדורגת במקום ה-15 בליגה הראשונה כשהיא מנצחת בשלושה משחקים מתוך חמשת המשחקים האחרונים שלה. הונפוס שמדורגת במקום הלפני אחרון בליגה הראשונה משיגה העונה מאזן חוץ עלוב למדי של ניצחון אחד, תיקו אחד ושישה הפסדים. סארפסבורג מנגד בבית עם מאזן יפה של שלושה ניצחונות ותיקו. בעונה שעברה שיקחו השתיים זו מול זו במסגרת הליגה השניה, כל קבוצה ניצחה במשחק הבית שלה. בכללי, הונפוס קבוצה טובה יותר מסארפסבורג, היא ניצחה אותה ארבע פעמים במהלך שמונת המשחקים האחרונים בין השתיים, סארפסבורג ניצחה בשלושה משחקים. למרות שהונפוס טובה יותר, היא עם יכולת חוץ לא משכנעת. סארפסבורג נמצאת בחלק העליון של הטבלה בליגה השניה ועם יכולת ביתית טובה, אני מניח שהיא יכולה להפתיע כאן. אני מסמן כאן 1, חזקו ב-X. ההימור:  1 (יחס 2.05)

משחק מספר 75: האקה - אינטר טורקו

האקה במקום השלישי בטבלה עם יכולת לא רעה. היא מנצחת בשני המחזורים האחרונים ובסך הכל היא עם שלושה ניצחונות בחמשת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את אינטר טורקו, קבוצה עם לא מעט עליות ומורדות. היא במקום ה-12 בטבלה עם שלושה משחקים ללא הפסד. היא מסיימת בתיקו במחזור האחרון כשלפני כן היא מנצחת בשני משחקים. האקה קבוצה טובה יותר, למרות שבבית היא לא להיט העונה, היא בהחלט מסוגלת לנצח את טורקו. ההימור: 1 (יחס 2.10)

משחק מספר 76: להאטי - הונקה

להאטי סוגרת את הטבלה כשאחרי עשרה משחקים היא עם ניצחון אחד בלבד, חמש תוצאות תיקו וארבעה הפסדים. להאטי מגיעה למשחק היום כשהיא מסיימת בחמשת המחזורים האחרונים ארבע פעמים בתיקו ומפסידה במשחק אחד. היא תארח היום את הונקה, שמדורגת במקום השני בטבלה. הונקה מפסידה במחזור האחרון כשבסך הכל היא משיגה שני הפסדים, שני ניצחונות ותיקו במהלך חמשת המחזורים האחרונים. להאטי, שטרם הפסידה משחק חוץ העונה, דווקא בבית משחקת חלש מאוד ובמאזנה תיקו אחד וארבעה הפסדים. הונקה בחוץ משיגה מאזן של 2-1-2 ולמרות שהיא לא מרשימה בחודש האחרון, היא מסוגלת לנצח. אני בכל זאת הייתי מחזק כאן ב-X. ההימור: 2 (יחס 1.65)

משחק מספר 77: קופס - טמפרה יונייטד

קופס מדורגת במקום השמיני בטבלה והיא מגיעה למשחק היום אחרי שני הפסדים רצופים ובסך הכל אחרי שלושה הפסדים בחמשת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את טמפרה יונייטד שמדורגת במקום הרביעי בטבלה כשזו לא מפסידה בחמשת המחזורים האחרונים בהם היא מנצחת פעמיים ומסיימת שלוש פעמים בתיקו. קופס משיגה העונה בבית מאזן של שלושה ניצחונות, תיקו אחד ושני הפסדים, טמפרה בחוץ עם מאזן של שלושה ניצחונות, תיקו אחד והפסד אחד. קופס כבר ניצחה העונה את טמפרה בבית לפני פתיחת העונה במסגרת משחקי הגביע, לפני כן לא ניצחה קופס את טמפרה במהלך תשעה משחקים רצופים בהם ניצחה טמפרה בשבעה משחקים. להערכתי, טמפרה הולכת לנצח כאן. ההימור:  2 (יחס 2.45)

משחק מספר 78: או.פי.אס - קוקולה

אחרי תשעה מחזורים או.פי.אס מדורגת במקום ה-11 בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי תיקו ושלושה הפסדים בחמשת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את קוקולה שבמקום הרביעי בטבלה. קוקולה מגיעה למשחק היום אחרי שתי תוצאות תיקו והפסד. או.פי.אס משחקת חלש מאוד במשחקי הבית שלה, ניצחון אחד, תיקו אחד ושלושה הפסדים. קוקולה עם מאזן חוץ של שני ניצחונות, שתי תוצאות תיקו והפסד אחד במהלך תשעה משחקים שלה העונה. שתי הקבוצות טרם נפגשו זו מול זו ולהערכתי, המפגש הראשון בין השתיים לא יניב הכרעה.  ההימור: X (יחס 2.75)

משחק מספר 79: קלובי 04 - ויקינגיט

קלובי מדורגת במקום ה-12 בטבלה כשהיא מפסידה בארבעה משחקים מתוך חמשת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את ויקינגיט שבמקום התשיעי בטבלה כשזו אחרי שני ניצחונות רצופים. קלובי שבחוץ הפסידה פעמיים וסיימה משחק אחד בתיקו משיגה דווקא בבית את הנקודות שלה, מאזן של 2-2-2, ויקינגיט מהצד השני משיגה בחוץ מאזן של 2-1-1. בשני הביקורים האחרונים של ויקינגיט בקלובי, היא לא ניצחה. בעונה שעברה זה נגמר בתיקו 1-1, לפני שלוש שנים היא הפסידה שם 2:1. ויקינגיט השיגה בעונה שעברה ניצחון ביתי על קלובי בבית בתוצאה 4:0. היא בסך הכל קבוצה טובה יותר ממנה ובכושר שלה, אחרי שני ניצחונות רצופים, היא יכולה לנצח את קלובי החלשה. ההימור: 2 (יחס 1.95)

משחק מספר 80: רוביניימי - קמי

רוביניימי מדורגת במקום הראשון בטבלה ואחרי תשעה מחזורים, במאזנה שישה ניצחונות ושלוש תוצאות תיקו. היא מגיעה למשחק היום אחרי שתי תוצאות תיקו בשלושת המחזורים האחרונים. קמי מהצד השני מדורגת במקום השישי בטבלה כשהיא משיגה שלוש תוצאות תיקו בשלושת המחזורים האחרונים ובסך הכל הקבוצה הפסידה העונה רק פעם אחת. רוביניימי השיגה העונה בבית מאזן של ארבעה ניצחונות ותיקו, ושימו לב.. ביחס שערים 20-3 !! קמי השיגה העונה בחוץ מאזן של ניצחון אחד וארבע תוצאות תיקו. קמי לא קבוצה גרועה במיוחד, אבל רובניימי בבית שוחטת את כל מי שבא מולה. קמי שטרם הפסידה העונה בחוץ, תפסיד להערכתי היום בפעם הראשונה. ההימור: 1 (יחס 1.30)


משחק מספר 81: וואסבי יונייטד - ליונגסקילה

וואסבי מדורגת במקום הלפני אחרון בטבלה עם מאזן עלוב של 2-2-8. היא מפסידה בארבעת המחזורים האחרונים והיום את תארח את ליונגסקילה שבמקום החמישי בטבלה. ליונגסקילה מגיעה למשחק היום כשהיא אחרי שלושה ניצחונות בחמשת המחזורים האחרונים ועם מאזן חוץ של ניצחון אחד, שלוש תוצאות תיקו ושני הפסדים. וואסבי בבית משיגה ניצחון אחד וחמישה הפסדים ביחס שערים 7-14. בעונה שעברה וואסבי ניצחה בבית את ליונגסקילה בתוצאה 2:1 אך זה היה הניצחון היחיד שלה על ליונגסקילה במהלך חמש השנים האחרונות בהם ניצחה ליונגסקילה בארבעה משחקים מתוך חמישה. וואסבי חלשה מאוד, ליונגסקילה להערכתי תשיג פה ניצחון חשוב. בכל זאת, הייתי מגבה ב-X מפתיע.  ההימור: 2 (יחס 2.10)

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק