דויד סילבה מצטרף למנצ'סטר סיטי

במנצ'סטר סיטי ממשיכים להתחזק, כמדי עונה, והשלימו את רכישתו של קשר נבחרת ספרד וולנסיה בן ה-24, דויד סילבה. בסיטי מתעקשים על השארתו של חלוץ נבחרת ארגנטינה, קרלוס טבז. ג'רום בואטנג מועמד, עסקת יא-יא טורה תיסגר השבוע

יום רביעי 30 יוני 2010
ארז דיקפלד
מנצ'סטר סיטי ממשיכה בצעדי ענק להתחזק בשמות מבטיחים, כפי שעושה מדי עונה בשנתיים האחרונות, וכעת הגיעה להסכם מול ולנסיה על רכישתו של הקשר המבטיח,  דויד סילבה.

הקשר בן ה-24 סיכם לארבע השנים הקרובות ואמר מדרום אפריקה על המעבר: "דבר ראשון, אני רוצה להודות לולנסיה. מאנשי המועדון ועד לקהל הנאמן שלה. הם גילו אותי כשחקן ותמיד יהיה להם מקום בלבי".

הקשר המשיך ואמר לאתר הרשמי של מנצ'סטר סיטי: "אני מאושר לשחק באנגליה עבור מנצ'סטר סיטי. מדובר באתגר חדש עבורי ואני רוצה לעזור לקבוצה להצליח ולהגיע להישגים הגבוהים ביותר. יש לקבוצה הזאת שחקנים נהדרים ועתיד גדול. כעת אני מתרכז בגביע העולם עם ספרד".

כמו כן עשויה הסיטי לפנות לג'רום בואטנג, שחקנה של המבורג הנמצא בדרום אפריקה עם הנבחרת הגרמנית ומוערך ב-10 מיליון יורו. עסקת העברתו של יא-יא טורה מברצלונה צפויה להיסגר עד סוף השבוע, כאשר סכום הרכישה ינוע סביב 25 מיליון יורו. בכך יצטרף הקשר לאחיו וחברו לנבחרת חוף השנהב, קולו טורה. 

על-פי דיווחים בבירטניה, מנצ'סטר סיטי לא עוסקת רק בשחקני רכש, אלא גם נלחמת על השארתו של חלוץ הקבוצה ונבחרת ארגנטינה, קרלוס טבז.

הפרסומים האחרונים מדברים על ריאל מדריד המעוניינת בשחקן, כשהצעה באיזור ה-40 מליון יורו צפוייה להתקבל במשרדים במנצ'סטר, אם מוריניו אכן יילך על החלוץ הארגנטינאי. כזכור, רק שלשום החתים מוריניו את שחקן הכנף של ארגנטינה ובנפיקה, אנחל די-מריה.

גורם המקורב לסיטי אמר לעיתון ה"סאן" הלונדוני: "קרלוס לא הולך לשום מקום. טוב לו במנצ'סטר ואנחנו כבר מצפים לקבל אותו חזרה בחודש הבא".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק