4 המלצות WINNER למשחקי היום

משחקי מוקדמות הליגה האירופית, הליגה השבדית השנייה ומשחקי הגביע השבדי במוקד המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

יום חמישי 01 יולי 2010
מערכת TELESPORT

כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER :

משחק מספר 5:  אולימפיה לובליאנה - שירוקי - 1 (יחס 1.60)

בשתי הליגות, גם בסלובניה וגם בבוסניה טרם פתחו את העונה החדשה. לובליאנה סיימה את העונה החולפת במקום הרביעי עם מאזן ביתי שעמד על שמונה ניצחונות, ארבע תוצאות תיקו ושישה הפסדים. שירוקי מהצד השני סיימה במקום השני בליגה הבוסנית במרחק של שש נק' מהאלופה. מאזן החוץ שלה העונה לא היה מרשים ועמד על חמישה ניצחונות, ארבע תוצאות תיקו ושישה הפסדים. הבולט בקבוצה הבוסנית הוא וואראה הארגנטינאי. שחקן מצויין שכבש בעונה שעברה 14 שערים. בנוסף אליו יש גם את מיסיץ' הקרואטי שהוסיף עוד 8 שערים משלו. בקבוצה הליטאית יש שכמה שחקנים שהצטיינו בכיבושי שערים בעונה שעברה. סבסטיאן סימרוטי'ץ.. זוכרים אותו, מהפועל ב'ש, כבש בעונה שעברה תשעה שערים. הוא כבר בן 35, אבל משחק כמו נינג'ה. בנוסף אליו גם יבראימי המקדוני שכבש שמונה שערים בעונה שעברה. שירוקי לדעתי קבוצה מאוד מסוכנת, יש לה שחקנים טובים מאוד (לרמה הזו), אבל בסלובניה יהיה להם מאוד מאוד קשה, ואני מאמין שלובליאנה תפתח את הקמפיין הזה עם ניצחון.

משחק מספר 6:  פורטדאון - סקונטו ריגה - 2 (יחס 1.55)

פורטדאון מהליגה הצפון אירית סיימה במקום החמישי בעונה שעברה. היא שיחקה לא רע במשחקי הבית שלה שם השיגה תשעה ניצחונות, שלוש תוצאות תיקו וארבעה הפסדים. ריגה מהצד השני, משחקת בליגה הלטבית, שם כבר שיחקו 11 מחזורים. ריגה במקום הראשון בטבלה עם יכולת מרשימה עם תשעה ניצחונות במהלך 11 המחזורים הראשונים. ריגה סיימה במקום השלישי בעונה שעברה כשמי שמצטיין העונה בשורותה הקבוצה הלטבית הוא החלוץ המקומי קראסוקס שכבש שמונה שערים. וגם פרפלוטקינס שכבש ארבעה שערים משחק לא רע. סקונטו ריגה קבוצה מצויינת, יש לה ותק במפעלים האירופים. פורטדאון קבוצה חביבה בסך הכל אך לדעתי לא ברמה של הליגה הזו. אני מסמן כאן 2.

משחק מספר 7:   קיי.אר - גלנטורן - 1 (יחס 1.40)

קיי.אר מהליגה האיסלנדית מדורגת במקום התשיעי כרגע בטבלה. היא לא משחקת טוב והיא אחרי שלושה הפסדים בחמשת המחזורים האחרונים. בעונה שעברה היא סיימה במקום השני בטבלה, שלוש נק' אחרי אף.אייג'. מי שכרגע מצטיין בקבוצה הוא טקפוסה, חלוץ מקומי שכבש עד כה ארבעה שערים לזכות הקבוצה. בקבוצה גם משחקים דיוגו, קשר מפורטוגל, רוטגרס, מגן הולנדי וגם שוער נורבגי. גלנטורן מהצד השני היא עוד קבוצה מהליגה הצפון אירית, היא סיימה במקום השלישי בעונה שעברה במרחק של 9 נק' מהאלופה לינפילד. חוץ מהקשר מרטין מחוף השנהב, כל הקבוצה הם שחקנים מקומיים. גלנטורן קבוצה בכירה בסך הכל בליגה מצפון אירלד, אך בכל זאת להערכתי היא לא תשיג שום דבר באיסלנד. אני מסמן כאן 1.

משחק מספר 4:  האמרבי - אלפסבורג - 2 (יחס 1.40)

האמרבי, בעבר שם גדול בליגה השבדית, כיום קבוצת תחתית בליגה השניה. היא מדורגת שם במקום השביעי כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי שני ניצחונות רצופים, 4-1 על לנדסקרונה ו-2:0 בסיראנסקה. אלפסבורג מהצד השני, היא אחת הקבוצות החזקות בליגה השבדית הראשונה. היא כרגע חמישית בטבלה והיא מגיעה למשחק היום אחרי שלושה ניצחונות רצופים, אחד בגביע, 2:0 על דגרפורס ושניים בליגה, 2-0 על גאיש ו-4:0 על סולנה. אלפסבורג קבוצה מצויינת, טובה יותר מהאמרבי. אני מסמן כאן 2, אבל כמו בכל משחק בגביע השבדי, גם כאן תיתכן הפתעה.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק