4

לברון חזר לקליבלנד, בגדול

קינג ג'יימס חזר לראשונה למגרש הביתי שלו בשבע השנים האחרונות והפציץ 38 נקודות כדי להביס את הקאבס 90:118. במשחק נוסף פיניקס ניצחה בגולדן סטייט 101:107

יום שישי 03 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT
שני משחקים בלבד נערכו הלילה בליגה הטובה בעולם, כאשר את עיקר תשומת הלב תפסה חזרתו של לברון ג'יימס ל-"קוויקן לואנס" ארינה בקליבלӠד, לראשונה מאז שעזב למיאמי אחרי 7 שנים בקבוצה.


קליבלנד - מיאמי 118:90

לברון חזר לקליבלנד לראשונה מאז שעזב את הקבוצה אחרי שבע שנים במועדון  וזכה לקבלת פנים עויינת מצד הקהל של הקאבס. חולצות עם הדפסәם שונים כמו "פרישות" ו-"שחק כאילו זה משחק 5" נמכרו לאוהדים בהמוניהם, כרמיזה לויתור של ג'יימס על הניסיון להביא את קליבלנד עד הסוף וכן על היכולת הירודה שלו במשחק מספר 5 מול בוסטון בגמר המזרח בעונה שעברה.

אך כנראה שכל זה רק דירבן את קינג ג'יימס והבחור נתן את משחקו הטוב ביותר העונה עם שיא עונתי של 38 נקודות שלא השאירו לקאבס שום סיכוי. דווין וייד וכריס בוש הוסיפו 22 ו-15 נק' בהתאמה וג'יימס ג'ונס הוסיף 18 מהספסל כדי לעזור ללברון במלאכה. בצד של קליבלנד, היחיד שהגיע למשחק היה דניאלĠגיבסון עם 21 נק' וזה היה רחוק מלהספיק.


גולדן סטייט - פיניקס 107:101

ג'ייסון ריצ'רדסון עם 25 נק' וגרנט היל הותיק עם 24, שניהם באחוזי קליעה מצויינים, הוליכו את הסאנס לניצחון החוץ, כאשר סטיב נאש מספק להם את הӛדורים פעם אחר פעם כדי לסיים את המשחק עם 16 אסיסטים. מונטה אליס הפציץ 38 נק' ודיוויד לי סיים עם 25 אך השניים לא קיבלו מספיק עזרה מחבריהם והווריורס נחלו את הפסדם ה-11 העונה מתוך 19 משחקים העונה וההפסד הרביעי בבית מתוך 9 משחקים.תמונה: Getty Images

תגובות

טלספורט בפייסבוק