המשחק בין מכבי חיפה לעכו נדחה

במכבי חיפה פנו להתאחדות, שקיבלה החלטה לדחות את המשחק שלה בשבת מול הפועל עכו בשל האסון הכבד והשריפות הנמשכות ביערות הכרמל. המשחק יערך ביום שני. למרות זאת, אימון הקבוצה נערך הבוקר כרגיל

יום שישי 03 דצמבר 2010
אסף בילגורי
 משחקה של מכבי חיפה מול הפועל עכו שהיה אמור להיערך בשבת, נדחה. ההחלטה התקבלה בעקבות האירועים הקשים בצפון. המשחק יערך ביום שני בערב.

במכבי חיפה קמו לבוקר קשה מאוד, בעקבות השריפה הענקית שמשתוללת ביערות הכרמל. למרות הסמיכות לארוע, אלישע לוי וחניכיו ערכו הבוקר אימון רגיל לקראת המשחק מחר מול הפועל עכו בקרית אליעזר.

אולם, למרות שהקבוצה מתכוננת כרגיל למשחק, היה ברור שהמשחק מחר לא  ישוחק כרגיל. במכבי חיפה פנו להתאחדות לכדורגӜ, שכעבור מספר שעות קיבלה את ההחלטה לדחות את המשחק בשל האסון ומשום שהשריפות בכרמל עדיין לא פסקו והאיזור אופף עשן סמיך.

מי שקיבל את ההחלטה הוא יו"ר ההתאחדות, אבי לוזון, לאחר פגישה עם מנכ"ל מכבי חיפה, איתמר צ'יזיק.

גםȠאם הכבאים יצליחו להשתלט על השריפות, ההערכה הייתה שהמשחק יידחה בעקבות האסון הכבד והאבל שבו שרוי האיזור עצמו והמדינה כולה, שמקבלת כרגע סיוע בינלאומי כדי לכבות את הלהבות.

"ברגע שקורים מקרים כאלה, איש לא חושב על כדורגל. הכל מתגמד", כך אמר ליאור רפאלוב כשנשאל על המשחק, ואמר: "אם נוכל לעזור באיזושהי צורה, נעשה את זה".

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק