פראנדלי הוצג כמאמן איטליה

מונדיאל 2010: לאחר המפולת והביזיון של ה'סקוודרה אזורה', שלא הצליחה להעפיל משלב הבתים, בהתאחדות האיטלקית הציגו את המאמן החדש בארץ המגף, צז'ארה פראנדלי שיעשה סדר: "זו פיסגת הקריירה שלי"

יום חמישי 01 יולי 2010
מערכת מונדיאל
 באיטליה מנסים לאסוף את השברים וההריסות לאחר המפלה במונדיאל בדרום אפריקה, כאשר אלופת העולם אפילו לא הצליחה להעפיל ולעבור את שלב הבתים. 

השלב הראשון שביצעו בהתאחדות האיטלקית הינה למנות את צז'ארה פראנדלי, המאמן החדש שינסה להחזיר את הביטחון בארץ המגף ולשנות תפיסה במהרה מתקופת מרצ'לו ליפי הכושלת. 

צז'ארה פראנדלי אמר במסיבת העיתונאים בה הוצג רישמית כמאמן ה'סקוודרה אזורה': "יש קשיים, אני יודע. הנבחרת עברה תקופה לא קלה, אבל אני אדם מאמין ורוצה להצליח כאן עם נחישות, התמדה ורצון רב. זו הנקודה הגבוהה ביותר עד כה בקריירה שלי". 

פראנדלי הוסיף ואמר: "אני לא רוצה לחשוב על בעיות בשלב כזה, אלה בעיקר על אופטימיות שתחזק אותנו. אני רוצה כאן שחקנים טובים ביותר, כי זה מה שהם". 

פראנדלי הגיע לנבחרת איטליה לאחר שאימן בחמש שנים האחרונות את פיורנטינה ואף הוביל אותם לליגת האלופות. לפני כן אימן שנה אחת את רומא ואפילו את פארמה בין השנים 2002-04. 

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק