6 המלצות WINNER ליום שישי

משחקי הליגה הפינית, משחקי הגביע בשבדיה ומשחקי הליגה האירית במוקד המלצות ה-WINNER היומיות שלנו ליום שישי

יום שישי 02 יולי 2010
מערכת TELESPORT
כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER :

 פינית ראשונה:

משחק מספר 27:  וי.פי.אס - איי.סי אולו - 2 (יחס 2.45)

משחק השלמה למחזור ה-11 מפגיש את וי.פי.אס שבמקום ה-12 בטבלה לבין אי.סי אולו שבמקום השמיני. וי.פי.אס מגיעה למשחק היום כשהיא משיגה נקודה אחת בשני המחזורים האחרונים. בסך הכל ניצחה הקבוצה בשלושה משחקים מפתיחת העונה. איי.סי אולו מהצד השני מפסידה במחזור האחרון כשלפני כן היא מנצחת בשלושה משחקים ברצף. בפתיחת העונה במשחק גביע ניצחה וי.פי.אס את אולו בתוצאה 1:0, לפני שלוש שנים במסגרת הליגה ניצחה וי.פי.אס בתוצאה 5:0 בית והן נפרדו בתיקו 3:3 בחוץ. בסך הכל, איי.סי אולו נראית טוב יותר העונה עד כה. וי.פי.אס קבוצה בינונית ומטה וההערכה שלי היא שאיי.סי.אולו יכולה לחזור לנצח אחרי ההפסד במחזור האחרון.

גביע שבדי:

משחק מספר 28:  יונקופינג - אורברו - 2 (יחס 1.65)

משחק שלדעתי לא צריכה להיות לאורברו בעיה לעבור לסיבוב הבא. היא יוצאת למשחק חוץ מול קבוצה חלשה מאוד מהליגה השניה. יונקופינג מדורגת שם במקום ה-12 בטבלה והיא אחרי שלושה הפסדים רצופים. אורברו מהליגה הראשונה במקום השלישי בטבלה והיא אחרי שני ניצחונות רצופים ואחרי שלושה ניצחונות בארבעת המחזורים האחרונים. לפני ארבע שנים נפגשו הקבוצות במסגרת הליגה השניה, אורברו ניצחה בבית 6-0 וביונקופינג הן נפרדו בתיקו 3-3. שישה שערים היו אז בכל משחק, אני לא מתחייב לכמות כזו גם פה, אבל הימור על אורברו הוא לדעתי הימור שווה ביותר.


ליגה אירית:

משחק מספר 46:  בוהמיינס - ספורטינג פינגל - 1 (יחס 1.50)

בוהמיינס במקום השני בטבלה אחרי שני ניצחונות בארבעת המחזורים האחרונים בהם היא לא הפסידה. היא תארח היום את ספורטינג פינגל, העולה החדשה שאחרי 17 מחזורים היא נראית כקבוצה מצויינת והיא במקום הרביעי בטבלה. פינגל הפסידה במחזור הליגה האחרון ליו.סי.די והיום היא תשחק מול קבוצה טובה בהרבה. בוהמיינס להערכתי תנצח את המשחק הזה ותקווה לעבור את סט. פטריק בטבלה.

משחק מספר 47:  דרוגהדה יונייטד - יו.סי דאבלין - 2 (יחס 1.80)

דרוגהדה מדורגת במקום הלפני אחרון בטבלה כשהיא נראית רע מאוד לאורך כל העונה. במהלך 18 המחזורים עד כה ניצחה הקבוצה פעמיים בלבד. הי אמגיעהלמשחק היום אחרי הפסד במחזור הליגה האחרון 1-0 לגלאווי. דאבלין מהצד השני במקום השישי בטבלה מגיעה למשחק היום אחרי שני ניצחונות בשלושת המחזורים האחרונים. דאבלין לא קבוצה גדולה כל כך , אבל כפי איך שדרוגהדה משחקת, דאבלין בהחלט יכולה להשיג ניצחון שלישי בארבעת המחזורים האחרונים.

משחק מספר 48:  סליגו רוברס - שמרוק רוברס - X (יחס 2.60)

דרבי הרוברסים... סליגו מדורגת במקום השביעי בטבלה כשהיא בכושר לא רע בסך הכל. הפסד אחד בחמשת המחזורים האחרונים הכוללים גם שלושה ניצחונות ותיקו. היא תארח היום את שמרוק רוברס שבמקום השלישי בטבלה. שמרוק לא הפסידה גם היא בארבעת המחזורים האחרונים כשהיא מסיימת בכל ארבעת המשחקים האחרונים שלה בתיקו. שמרוק קבוצה טובה יותר מסליגו אך סליגו מגיעה למשחק היום בתנופה. בכל זאת, אני חולק כבוד לשמרוק שלדעתי תסיים את המשחק מול סליגו, בתיקו נוסף.

משחק מספר 49:  סט. פטריק - גאלווי יונייטד - 1 (יחס 1.40)

מוליכת הטבלה סט. פטריק מגיעה למשחק היום אחרי תיקו במחזור הליגה האחרון מול סליגו רוברס. לפני כן ניצחה הקבוצה בשלושה משחקים מתוך ארבעה. הקבוצה משחקת מצויין וגם ההגנה שלה היא הטובה בליגה, ספגה רק שמונה שערים ב-17 משחקים. ההתקפה שלה היא גם הטובה בליגה ביחד עם סליגו, שהיא כובשת 24 שערים. מולה תשחק היום גלאווי יונייטד שבמקום השמיני בטבלה. גאלווי אמנם מנצחת במחזור הליגה האחרון את דרוגהדה, אבל היה מדובר מול קבוצה חלשה מאוד ברמה מאוד נמוכה. סט. פטריק היא קצת יותר טובה מדרוגהדה ואני לא רואה את גאלווי חוזרת מפטריק עם נקודות.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק