גרמניה התעללה בארגנטינה

מונדיאל: חניכיו של יואכים לב השפילו את החבורה של מראדונה כשהביסו אותם 0:4. גרמניה ממתינה בחצי הגמר למנצחת בהתמודדות בין ספרד לפראגוואי. מסי חתם טורניר עם 0 שערים

שבת 03 יולי 2010
מערכת מונדיאל
משחקי רבע גמר המונדיאל נמשכו היום (שבת) עם המפגש בין נבחרת ארגנטינה לנבחרת גרמניה, מפגש שיכול היה בקלות להוות את גמר הטורניר ואשר יירשם לעד בספרי ההיסטוריה. חניכיו של יואכים לב השפילו ורמסו את החבורה של מראדונה, כשהנחילו להם תבוסה 0:4, ושלחו אותם בחזרה לארגנטינה בבושת פנים.

גרמניה הפכה לנבחרת השלישית שהבטיחה את מקומה בחצי הגמר. מולר, (3) קלוזה (68, 89) ופרידריך (74) לקחו חלק בחגיגה של הגרמנים, שכעת ממתינים לגלות את זהות היריבה בחצי הגמר.

מהלך המשחק:

חניכיו של לב פתחו בסערה, והשיגו יתרון מוקדם כבר בדקה ה-3. שווינשטייגר הגביה כדור חופשי לעבר הרחבה, מולר התרומם ונגח פנימה. 0:1 מהיר לנבחרת גרמניה.

בדקה ה-22, טבז נשלח על ידי מסי בכדור עומק נהדר לאחד על אחד מול נוייר ברחבה, אך השוער היה דרוך וביציאה הירואית מנע מטבז את השוויון. 

מן העבר השני, מולר פרץ לרחבה מימין ושלח כדור רוחב לעברו של קלוזה, שמכ-10 מטרים בעט לשמיים. החמצה גדולה לגרמניה.

בדקה ה-36, היגוואין מצא את הרשת, אולם השער נפסל עקב הרמת דגל מוצדקת של שופט הקו לנבדל.3 דקות בתוך המחצית השניה, די מריה ניסה את מזלו עם בעיטה מכ-28 מטרים, אך הכדור חמק סנטימטרים ספורים מקורת שערו של נוייר.

בדקה ה-68, קלוזה הכפיל את התוצאה- 0:2 משכנע לגרמניה. פודולסקי מצא את חלוצה של באיירן מינכן לגמרי לבדו בתוך תיבת החמש, ולאחרון נותר רק לגלגל פנימה.

בדקה ה-74, זה כבר הפך לתבוסה. שווינשטייגר פרץ לרחבה משמאל, היתל בהגנה הדרום אמריקנית והעביר ימינה לפרידריך, שמקרוב המשיך לרשת. 0:3- גרמניה.


הרכב נבחרת ארגנטינה: סרחיו רומרו, ניקולאס אוטאמנדי (חאבייר פסטורה 70'), מרטין דמיקליס, ניקולאס בורדיסו, גבריאל היינצה, חאבייר מסצ'ראנו, אנחל די מריה (סרחיו אגוארו 75'), מקסי רודריגז, לאונל מסי, גונזאלו היגוואין וקרלוס טבז.

הרכב נבחרת גרמניה: מנואל נוייר, פיליפ לאהם, ארנה פרידריך, פר מרטסאקר, ג'רום בואטנג (סרחיו אגוארו 72'), בסטיאן שווינשטייגר, סמי חדירה (טוני קרוס 78'), מסוט אוזיל, תומאס מולר, לוקאס פודולסקי ומירוסלב קלוזה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק