10 המלצות WINNER ליום ראשון

משחקי הליגה הנורבגית, הליגה הפינית והליגה האיסלנדית במוקד המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

יום ראשון 04 יולי 2010
מערכת TELESPORT

כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER :

משחק מספר 12: הונפוס - סטרומסגודסט - 1 (יחס 1.95)

הונפוס במקום הלפני אחרון בטבלה עם שלושה ניצחונות עד כה ב-14 המשחקים ששיחקה. הקבוצה מפסידה פעמיים בשלושת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את סטרומסגודסט שבמקום העשירי בטבלה. סטרומסגודסט מנצחת במחזור הליגה האחרון, זאת אחרי ארבעה הפסדים רצופים. בעונה שעברה ניצחה סטרומסגודסט בשני הסיבובים, 2:1 בהונפוס ו-5:1 גדול בבית. העונה היא לא נראית טוב ולמרות שהיא ניצחה במחזור האחרון, יש לי הרגשה שהונפוס תיתן את כולה במשחק הזה. המארחת חייבת לנצח אחרת היא תשקע עוד יותר בתחתית. אני מסמן כאן 1.

משחק מספר 15:  ויקינג - אוד גרינלנד - 1 (יחס 1.70)

ויקינג במקום השביעי בטבלה עם הפסד ושתי תוצאות תיקו בשלושת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את אוד גרינלנד שבמקום השישי בטבלה כשזו לא מפסידה בחמשת המחזורים האחרונים בהם היא מנצחת בשלושה משחקים ומסיימת בשתי תוצאות תיקו. אוד גרינלנד ניצחה את ויקינג רק פעם אחת מתוך עשרת המפגשים האחרונים בינהם, יתרה מכך, ויקינג ניצחה בכל חמשת המפגשים האחרונים שהיו בין השתיים בויקינג. ויקינג משחקת טוב בבית, גרילנד לא רעה בחוץ, אך אני ממשיך עם המגמה ומהמר כאן על ויקינג.

משחק מספר 17:  טרומסו - אלסונד - 1 (יחס 1.50)

טרומסו מדורגת במקום השני בטבלה כשהיא משחקת בבית מצויין ומשיגה שישה ניצחונות ותיקו. היא תארח את אלסונד שבמקום החמישי בטבלה כשזו מגיעה למשחק היום אחרי ארבעה הפסדים בחמשת המחזורים האחרונים, טרומסו אחרי הפסד במחזור האחרון עם שלושה ניצחונות קודם לכן. טרומסו ניצחה את אלסונד ארבע פעמים מתוך חמשת המשחקים האחרונים, לאור היכולת שלה ולאור היכולת של אלסונד, אני ממשיך עם המגמה הזו ומסמן כאן 1.

משחק מספר 19:  קונגסבינגר - בראן - 2 (יחס 2.10)

קונגסבינגר מדורגת במקום ה-14 בטבלה כשהיא בכושר גרוע עם שלושה הפסדים בארבעת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את בראן שנחלשה העונה והיא במקום ה-13 בטבלה עם ניצחון במחזור האחרון, זאת אחרי תיקו ושלושה הפסדים קודם לכן. קונגסבינגר משיגה העונה במגרשה שני ניצחונות וארבע תוצאות תיקו ללא הפסדים, בראן בחוץ עם ניצחון אחד, שתי תוצאות תיקו ושלושה הפסדים. קונגסבינגר ניצחה את בראן לאחרונה לפני 15 שנה, מאז בראן עם היד על העליונה כשהיא מנצחת את קונגסבינגר בשישה משחקים, חלקם במשחקים מרובי שערים כמו 5:4, 3:0, 6:4 ו-3:1. למרות שקונגסבינגר לא הפסידה העונה בבית, היחס על בראן נמוך יותר זאת עקב העובדה שהיא קבוצה טובה ממנה. אני הולך כאן עם בראן אבל לדעתי אפשרי לנצח אובר שערים ביחס 2.75 !

משחק מספר 29:  הונקה - האקה - 1 (יחס 1.55)

משחק מרתק מצפה לנו בין שתי קבוצות צמרת בליגה הפינית. הונקה במקום השני בטבלה עם 20 נק', 4 נק' פחות מאשר להלסינקי שבמקום הראשון. הונקה מגיעה למשחק היום אחרי שני ניצחונות בשלושת המחזורים האחרונים. האקה שתשחק מולה היום מדורגת במקום הרביעי בטבלה כשהיא מפסידה בשלושה משחקים מתוך חמשת המחזורים האחרונים וגם היא, כמו הונקה אחרי שני ניצחונות בשלושת המחזורים האחרונים. האקה הפסידה במחזור האחרון בבית 3-1 לטורקו הבינונית, הונקה ניצחה יפה מאוד את להאטי החלשה. ניצחונה האחרון של האקה על הונקה היה לפני שלוש שנים, מאז שיחקו הקבוצות שבעה משחקים, הונקה ניצחה בחמישה. להערכתי, הונקה תמשיך ביכולת שלה והיא תנצח בבית את האקה שמגיעה המומה אחרי הפסד.

משחק מספר 32:  טי.פי.אס - הלסינקי - 2 (יחס 2.05)

TPS מדורגת במקום העשירי בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי הפסד במחזור הליגה האחרון והיא עם שלושה הפסדים בחמשת המחזורים האחרונים. TPS תארח היום את מוליכת הטבלה הלסינקי שנמצאת בכושר טוב והיא עם הפסד אחד בלבד מפתיחת העונה ועם ארבעה ניצחונות בחמשת המחזורים האחרונים. הלסינקי לדעתי תמשיך ביכולת המצויינת שלה ותשמור על הפרש ראוי מהונקה.

משחק מספר 35:  יארו - קופס - 1 (יחס 1.75)

יארו מדורגת במקום השישי בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי שני ניצחונות רצופים. היא תארח היום את קופס שבמקום השלישי בטבלה כשזו מנצחת במחזור האחרון 6:2 ענק את טמפרה יונייטד זאת אחרי שני הפסדים רצופים. בעשרת המשחקים האחרונים בינהם, קרה איכשהו שיארו אירחה את קופס בשבעה משחקים. היא ניצחה בשישה מהם כשקופס מנצחת לאחרונה את יארו לפני שנתיים במסגרת הליגה. קופס הרשימה מאוד במחזור האחרון עם השישיה אבל יארו נמצאת בכושר טוב ממנה ועם כל הסטטיסטיקה הזו, אני מסמן כאן 1.

משחק מספר 37:  מיפה 47 - אינטר טורקו - X (יחס 2.65)

מיפה מדורגת במקום ה-11 בטבלה כשהיא מנצחת במחזור הליגה האחרון זאת אחרי שני הפסדים רצופים. טורקו מהצד השני נמצאת בכושר מצויין לאחרונה והיא מנצחת בשלושה משחקים מתוך ארבעת המשחקים האחרונים שלה. מיפה השיג העונ הבבית מאזן של שלוש תוצאות תיקו ושני הפסדים כשטורקו בחוץ משחקת יפה מאוד עם שלושה ניצחונות, תיקו אחד והפסד אחד. מיפה ניצחה לאחרונה את טורקו לפני שלוש שנים, מאז שיחקו הקבוצות חמישה משחקים, טורקו ניצחה פעם אחת בעונה שעברה בליגה, והעונה לפני פתיחת הליגה, במסגרת הגביע. הולך להיות משחק מאוד צמוד לדעתי, טורקו כאן היא עם העדיפות מבחינתי אך אני חושב שמיפה לא תרים כאן ידיים. אני מסמן X עם גיבוי קל ל-2.

משחק מספר 49:  האוקר - פאלקיר - 2 (יחס 1.85)

סוגרת הטבלה האוקר טרם ניצחה העונה אחרי תשעה מחזורים והיא עם ארבע תוצאות תיקו וחמישה הפסדים. היא מגיעה למשחק היום אחרי שני הפסדים בחמשת המחזורים האחרונים. היא תשחק היום מול פאלקיר שבמקום השמיני כרגע. פאלקיר מגיעה למשחק היום אחרי ניצחון במחזור האחרון 2:1 על גרינדאביק זאת אחרי שלושה הפסדים ותיקו קודם לכן. למרות שפאלקיר לא בכושר טוב העונה, היא עדיין טובה בהרבה מהאוקר החלשה. אני מסמן כאן 2.

משחק מספר 53:  קפלאביק - אף אייג' - X (יחס 2.60)

חזון אחרית הימים... אף.אייג' מקבלת יחס גבוה מאוד ונחות מאשר היריבה שלה. זה מה שקורה שאחרי תשעה מחזורים, האלופה רק במקום השישי עם ארבעה ניצחונות, שתי תוצאות תיקו ושלושה הפסדים. היא מפסידה במחזור האחרון בבית 3:1 לסטיארנן החלשה כשלפני כן היא דווקא שיחקה לא רע והשיגה שלושה ניצחונות ותיקו. הפעם היא יוצאת למשחק חוץ מול המוליכה קפלאביק שהפסידה רק פעם אחת העונה. קפלאביק מנצחת במחזור הליגה האחרון 2-0 את ואלור בחוץ זאת אחרי שתי תוצאות תיקו. למרות היכולת של אף אייג' ולמרות ההובלה של קפלאביק קשה לי מאוד להמר נגד אף.אייג'. היא יכולה משום מקום לבוא ולהביס את קפלאביק. מה שכן, ברוב המשחקים בין השתיים הובקעו ארבעה שערים ומעלה. שווה ללכת כאן על אובר שערים ברשת. אני בכל מקרה, מסמן כאן X.

 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק