שכטר מקנא במשכורות של חבריו במכבי

אין ספק שהכישרון של איתי שכטר נוזל לו מהאוזניים, אבל בכל הקשור להתנהלות שלו, הוא עדיין מתנהג כמו שחקן שרק עלה מהנוער, ויעידו על כך ההתבטאויותיו כנגד מכבי ת"א. גורם במכבי: "שיתרכז ביכולת שלו ולא בדברים אחרים"

יום שני 05 יולי 2010
אביחי קרבציק
אין לי מושג מדוע איתי שכטר, החלוץ הטוב ביותר בעונה החולפת, עדיין מתעסק ביריבה העירונית במקום להתמקד בקבוצתו ובעצמו בפן האישי.

החלוץ, שכבש בעונת הדאבל הגדולה של הפועל 22 שערים, לא מפסיק להשתלח במכבי ת"א בימים האחרונים. זה החל בהאשמות על כך שיוסי שבחון עדיין לא ביצע את הפריצה שלו, ולמעשה עקץ את המערכת של הקבוצה מעבר לכביש.

אמש (ראשון) נשמע שכטר מתבטא בכלי התקשורת, בביטחון עצמי מופרז, כשהוא קובע כי הפועל תסיים מעל מכבי וכי זה הדבר החשוב ביותר. עם כל הכבוד לשכטר, זה אולי חשוב יותר לאוהדי הפועל. ההתחנפות הבלתי מובנת של שכטר לקהל שלו, מעוררת תמיהה.

אוהדי הפועל לא טיפשים, אומנם הם אוהבים את שכטר כי בסה"כ מדובר בשחקן גדול ואדם מאוד נחמד, אך מי שמבין עניין יודע, כי אין באמירות שלו יותר מאשר חנופה, שמטרתה לנסות ולהקנות לו מניות נוספות אצל הקהל האדום.

רק לפני שנה שכטר השתוקק להגיע לקרית שלום, שם חשקו בו כל כך. החלוץ אמר לכל מי שרק היה מוכן לשמוע כי לשחק במכבי זה חלום עבורו. ולפתע פתאום, חלוץ נבחרת ישראל הפך לשונא מכבי מושבע. קצת תמוה, לא?

גורם במכבי הגיב לדבריו של החלוץ: "שכטר היה סגור במכבי לפני שנה, הכל כבר היה סגור ואז אלכס שניידר אמר כי הוא לא מאשר את העסקה. לגבי ההתנהלות הנוכחית שלו, ההסבר היחיד לכך הוא ששכטר רואה את המשכורות שיש במכבי והוא מקנא, וזה טבעי כי הוא לא יכול לחלום עליהן בכלל". 

"בסך הכל מדובר בשחקנים שהם חברים שלו מהכדורגל ומהנבחרת, וכנראה שהוא שואל את עצמו למה אני לא מרוויח סכומים כאלה".

אותו גורם במכבי מאמין שכל ההתעסקות של השחקן במכבי יכולה רק לפגוע בו אישית:
"אומנם הייתה לו עונה מצוינת אבל עכשיו הוא צריך להתעסק בעצמו ובקבוצה שלו. זה שהוא פותח עיינים על החברים שלו במכבי זה לא יכין אותו בצורה ראויה לעונה הבאה. שיתרכז ביכולת שלו ואיך הוא מגיע טוב יותר לעונה הבאה. טיפ כללי: בכדורגל אנו נמדדים לפי המשחק האחרון ואף פעם לא זוכרים את מה היה בשנה שעברה. מי שלא מתכונן כמו שצריך בקיץ סובל בחורף".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק