סלע צנח 30 מקומות, פדרר רק שלישי

דודי סלע, שהודח בסיבוב הראשון בווימבלדון, הידרדר עד למקום ה-95 בעולם, בדירוג העולמי שפורסם הבוקר. רוג'ר פדרר ירד למקום השלישי בעולם לראשונה מאז 2004 . נשים: פאר ירדה מקום אחד

יום שני 05 יולי 2010
מערכת TELESPORT
 טורניר ווימבלדון, שהסתיים אתמול עם זכייתו של רפאל נדאל הספרדי בגברים וסרינה וויליאמס בנשים, גרם לכמה שינויים קיצוניים בדירוג העולמי שפורסם הבוקר.

את השינוי הקיצוני והשלילי ביותר, רשם דווקא דודי סלע שלנו, שהודח בסיבוב הראשון בווימבלדון וצנח לא פחות מ-30 מקומות בדירוג, למקום ה-95 בעולם והוא בסכנה ממשית לרדת אל מתחת לטופ 100 בדירוג הבא.

השינוי המעניין ביותר בצמרת הדירוג בגברים הוא הירידה של רוג'ר פדרר השוויצרי למקום השלישי בעולם. פדרר, לדעת רבים הטניסאי הגדול בהיסטוריה, לא מדורג באחד משני המקומות הראשונים לראשונה מזה 2004 וייתכן שזהו אכן סוף עידן עבור השוויצרי.

פדרר, הודח מווימבלדון כבר בשלב רבע הגמר וגם בטורניר הרולאן גארוס הוא לא נחל הצלחה והודח גם ברבע הגמר ע"י רובין סודרלינד. מי שחלף על פני פדרר הוא נובאק דיוקוביץ', הסרבי שהודח בווימבלדון בשלב חצי הגמר.

בגיזרת הנשים, שחר פאר שלנו ירדה מקום אחד בדירוג למקום ה-16 בעולם כשמי שעלתה על חשבונה למקום ה-15 היא מאריה שראפובה הרוסייה. מי שרשמה את הזינוק המשמעותי ביותר בדירוג היא ורה זבונרבה הרוסייה, שקפצה מהמקום ה-21 בעולם למקום התשיעי.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק