באלאק צריך לפרוש מכדורגל בינלאומי

מונדיאל 2010: לותר מתיאוס, אגדת הכדורגל הגרמנית ומאמנה לשעבר של מכבי נתניה, ניצל את ההזדמנות כדי לעקוץ את מיכאל באלאק: "נבחרת גרמניה שיחקה טוב יותר בלי באלאק. הוא חייב לפרוש מהנבחרת"

יום חמישי 08 יולי 2010
שלמה חסיד
נבחרת גרמניה, סיימה אתמול קמפיין מונדיאל מצויין מבחינתה עם הדחה כואבת בחצי גמר המונדיאל מול ספרד. למרות ההדחה, גרמניה שיחקה לדעת רבים את הכדורגל הטוב ביותר בטורניר, זאת למרות ששיחקה ללא הקפטן והכוכב שלה בקמפיינים הקודמים - מיכאל באלאק.

מי שניצל את ההזדמנות לעקוץ את מיכאל באלאק היום, הוא לא אחר מאשר לותר מתיאוס, מאמנה של מכבי נתניה לשעבר, שהניף את הגביע העולמי האחרון של הגרמנים כקפטן ב-1990.

מתיאוס, התראיין הבוקר לכלי התקשורת בגרמניה ועקץ: "גרמניה שיחקה טוב יותר בלי באלאק ונחלה הצלחה גדולה יותר. אני מבין שלבאלאק יש שאיפות לחזור ולשחק בנבחרת אבל לדעתי הוא צריך לפרוש. בהעדרו, שחקנים אחרים שיחקו טוב יותר וגרמניה היתה חזקה יותר בלעדיו".

מתיאוס, שרשם 150 הופעות כשחקן בנבחרת גרמניה, יותר מכל שחקן אחר הוסיף: "אין ספק שההעדרות של באלאק עזרה לגרמניה במונדיאל הזה. אין לי שום דבר נגד באלאק, אבל הנוכחות שלו מנעה משחקנים אחרים להתקדם ולככב".

כזכור, באלאק ששיחק עם גרמניה בקמפיין המוקדמות, נפצע  לפני תחילת המונדיאל בקרסולו ונעדר מדרום אפריקה. באלאק בן ה-33 חתם בשורות באייר לברקוזן, ויסיים את הקריירה המקצוענית שלו בקבוצה בה הוא פרץ.


תגובות

b

טלספורט בפייסבוק