אם לא נזכה במונדיאל, לא עשינו כלום

דויד וויה, מלך שערי המונדיאל חושב כבר על המשחק מול גרמניה בחצי הגמר: "זה הולך להיות משחק קשה מאוד כמו ב-2008". וויה מוסיף: "אם לא ההצלות של קאסיאס, אף אחד לא היה מדבר על הגול של מול פראגוואי"

יום שני 05 יולי 2010
מערכת מונדיאל
 ביום רביעי הקרוב תיפגשנה ספרד וגרמניה למשחק חצי גמר המונדיאל, משחק שמהווה שיחזור של גמר היורו האחרון, בו ניצחה כזכור ספרד 0:1 משער ניצחון של פרננדו טורס. כמו ביורו הקודם, אותו סיים דויד וויה כמלך השערים, גם את הקמפיין הנוכחי וויה מוליך עם 5 שערים עד כה.

למרות ההצלחה המסחררת שלו במונדיאל, וויה מצטנע ובראיון לתקשורת הספרדית אמר: "אני שמח מאוד להוליך את טבלת מלכי השערים במונדיאל, אבל אם לא ההצלות של קאסיאס מול פראגוואי, השער שלי לא היה נותן הרבה".

למרות קצב הבקעת השערים המטורף שלו במדי ולנסיה, וויה לא נחשב עד למונדיאל הנוכחי כחלוץ בקנה מידה של טורס, דרוגבה ומסי והוא מסביר מדוע: "תמיד היתה לי השפעה עצומה בליגה. כבשתי 43 שערים במדי ולנסיה, אחד פחות מראול אבל לפחות מחוץ לספרד, ההכרה ביכולת שלי התחילה רק במונדיאל הזה".

ווייה, שהצטרף הקיץ לברצלונה האלופה, טוען שהיה מחוזר דווקא ע"י היריבה המרה של בארסה: "ריאל מדריד רצתה אותי הרבה זמן אבל בגלל לא רציתי לעזוב את ולנסיה, אולם עכשיו המצב השתנה ואני שמח לשחק בברצלונה, במיוחד בגלל שהיא משחקת בשיטה מאוד דומה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק