מצטיינים: מכבי ניצחה את גנט

אימון: מכבי ת"א ממשיכה להצטיין במחנה האימון במירלו הולנד לאחר שגברה 2:3 על גנט הבלגית, שכל השערים נפלו במחצית אחת. אבידור, קולאוטי ובוזגלו כבשו לצהובים

יום שני 05 יולי 2010
שלמה חסיד
 מיץ' גולדהאר יכול להיות מרוצה עד כה ממחנה האימון של קבוצתו מכבי ת"א במירלו הולנד. הצהובים גברו הערב (שני) 2:3 על גנט הבלגית, לאחר שהובילו 0:3 תוך 36 דקות. זהו המשך ישיר לניצחון 1:4 על ברונדבי הדנית.

כבר בדקה השנייה מכבי ת"א עלתה ליתרון עם שער נהדר של יובל אבידור שקיבל מסירה טובה מאבי סטרול. דקה אחת בלבד לאחר מכן הבלגים נותרו בהלם משער שני של רוברטו קולאוטי. 

בדקה ה-36  מכבי ת"א כבר עלתה ליתרון 0:3 נהדר משער של מאור בוזגלו שנכנס לעניינים במחנה. שתי דקות לאחר מכן  גנט חזרה עם שער של מרטנס וארבע דקות לפני תום המחצית, השער החמישי נפל מבעיטה של דה סמט.

מכבי תל-אביב: לירן שטראובר (גיא סולומון, 55'), קלמי סבן (דור מלול, 56'), ניבאלדו, אבי סטרול (ניסו קפילוטו, 46'), יואב זיו, אלברט באנינג (בנג'מין נייקיז, 56'), ג'יבריל סידיבה (שרן ייני, 46'), מאור בוזגלו (ציון צמח, 62'), האריס מדוניאנין (תמיר כחלון, 46'), יובל אבידור (ברק יצחקי, 62') ורוברטו קולאוטי (רוני גפני, 46').

תמונה: באדיבות האתר הרישמי - מכבי ת"א

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק