פרגוסון בעקבות סניידר

אלכס פרגוסון מחפש מחליף לפול סקולס והציב בראש רשימת הקניות שלו למנצ'סטר יונייטד את אלוף איטליה, אירופה ואולי אף אלוף העולם, ווסלי סניידר. למרות זאת, המחיר הגבוה של הקשר עשוי לטרפד את המעבר

יום שלישי 06 יולי 2010
נמרוד הגפני
 הסאן האנגלי מדווח כי אלכס פרגוסון הציב את ווסלי סניידר בראש רשימת הקניות של מנצ'סטר יונייטד לעונה הבאה. העונה המדהימה של קשר אינטר והולנד השאירה את חותמה על כל מאמני הצמרת באירופה. לאחר שהודיע כי הוא לא חוזר לריאל מדריד, למרות קשריו הטובים עם ז'וזה מוריניו, ייתכן כי סניידר יחפש לעצמו אתגר חדש בפרמיירליג.

אלכס פרגוסון יודע כי תקופתו של פול סקולס כשחקן מוביל מוגבלת מאוד והוא רואה בסניידר כקשר האולטימטיבי לשחק מאחורי ווין רוני.

למרות זאת, החובות העצומים שיש למנצ'סטר יונייטד יכולים למנוע מהמועדון להגיש הצעה לאינטר עבור סניידר. מחיר הקשר ההולנדי עמד לפני המונדיאל כ35 מיליון פאונד אך עתה, לאחר הטורניר הנהדר אותו מציג ההולנדי עם נבחרתו, מחירו יעלה בעוד כמה מיליונים. קל וחומר אם הולנד תזכה בטורניר ואז סניידר ייבחר ככל הנראה לשחקן הטורניר.

בנוסף, צריך לזכור כי מאמנה החדש של אינטר, רפא בניטז, הסתכסך לא מעט עם אלכס פרגוסון בזמן שהותו באנפילד וקשה להאמין כי הוא ישתוקק למכור את אחד השחקנים הכי טובים שלו דווקא ליריבו המושבע.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק