0

צריך להחזיר את החוב מהעונה שעברה

במכבי חיפה מתכוננים למשחק הצמרת מול ק"ש. ליאור רפאלוב: "רוב הקהל של חיפה מצויין". יניב קטן סובל ממתיחה והוא בספק לק"ש. אנדריי פיליאבסקיף הבלם האוקראߙני ודרווידס סרנס, חלוץ נבחרת ליטא מועמדים להצטרף

יום חמישי 09 דצמבר 2010
שלמה חסיד
 במכבי חיפה מרוצים מאוד מהעובדה שלמרות כל הקשיים הקבוצה מוליכה את ליגת העל אחרי  הניצחון שלה במחזור האחרון על הפועל עכו, אולם מודעים לליקויים ולצורך בחיזוק עם פתיחת חלון ההעברות בינואר הקרוב.

אחד מנושאי השיחה העיקריים בתקופה האחרונה הוא היחסים בין הקהל של חיפה לקבוצה. במהלך המשחק מול הפועל עכו נשמעו קריאות בוז לעבר המאמן והשחקנים, שמאוד לא אהבו את התנהגות האוהדים שלהם.

ליאור רפאלוב, שהצטיין במשחק הניצחון על עכו, התייחס לתופעה הזە ואמר היום באימון: "הקהל בא לעודד אחרי האסון בכרמל וזה יפה. רוב הקהל הוא קהל טוב שקנה הרבה מנויים אחרי האכזבה בשנה שעברה וזה מעודד. אנחנו נמצאים בתקופה טובה אבל צריך המשכיות מול ק"ש".

באשר למשחק ביום שני מול ק"ש, ג'ון קולמߔ, שהחמיץ את המשחק מול הפועל עכו בשל פציעה צפוי להיות כשיר למשחק. יניב קטן, סובל ממתיחה במפשעה ומתקשה להתאמן. הוא מוגדר כרגע בספק למשחק. פיטר מאסיללה המגן השמאלי, ספג צהוב חמישי במשחק מול עכו והוא יחמיץ את משחק הבית הבא של חיפה מול מכבי נתני۔.

בחיפה רוצים להתחזק בשתי עמדות עיקריות - עמדת הבלם שהיא העמדה הכי דחופה ועמדת החלוץ. המועמד  המוביל לחזק את חיפה בעמדת הבלם הוא אנדריי פיליאבסקי, הבלם האוקראיני שנבחן כבר מספר ימים ע"י אלישע לוי שהתרשם ממנו לטובה. חיפה הגישה הצעה ר۩מית על הבלם, שאם לא תהיינה הפתעות ייכנס לנעליו של קאנוטו המאכזב שישוחרר.

שחקן נוסף שנמצא על הכוונת של הירוקים הוא החלוץ הליטאי, דרווידס סרנס, חלוץ נבחרת ליטא ולודג' הפולנית. סרנס, מרשים את הסקאוט אלון חרזי ואת עוזר המאמן גיורגי דרסליה, כאשר הߩניים עוקבים אחריו כבר תקופה ארוכה. 

תגובות

טלספורט בפייסבוק