נקבע לוח המשחקים: מכבי תפתח בספרד

כמו בעונה שעברה, מכבי ת"א שובצה בבית אחד ביורוליג יחד עם קאחה לאבורל של ליאור אליהו. גם פרטיזן בלגראד בבית של מכבי, יחד פרוקום, ז'לגיריס ועוד קבוצה מהמוקדמות. גליל הוגרלה במוקדמות מול ורסאץ'

יום חמישי 08 יולי 2010
שלמה חסיד

קאחה לאבורל, פרטיזן בלגראד, ז'לגיריס קובנה, פרוקום סופוט וקבוצה מהמוקדמות. אלו הן הקבוצות שהוגרלו הצהריים בברצלונה יחד עם מכבי ת"א בבית המוקדם של היורוליג.

בדיוק כמו בעונה שעברה, תפגוש מכבי ת"א המתחדשת של דייויד בלאט, את קאחה לאבורל של ליאור אליהו, שכזכור זכתה בעונה החולפת באליפות מרשימה בספרד על חשבון ברצלונה.

לא רק שמכבי ת"א תפגוש גם העונה את ליאור אליהו וקאחה, אלא שאת עונת 2010/11 תפתח מכבי במשחק חוץ מול הספרדים ב-21.10. משחק הבית הראשון יהיה שבוע אחרי, מול ז'לגיריס קובנה. במחזור השישי, ב-26.11, יגיע ליאור אליהו להיכל נוקיה. לוח המשחקים המלא בהמשך הידיעה.

עוד קבוצה שזכורה היטב למכבי ת"א מהעונה שעברה היא פרטיזן בלגראד, שמנעה ממכבי ת"א העפלה לפיינל-פור בעונה שעברה ושובצה גם היא יחד עם הצהובים. במכבי יכולים להתנחם בעובדה שאת פרטיזן כבר לא מאמן דושקו ווצ'יצ'ביץ', המאמן הסרבי המצויין שעבר לצסק"א.

יתר הקבוצות ששובצו עם מכבי ת"א הן ז'לגיריס קובנה הליטאית, פרוקום סופוט הפולנית ועוד קבוצה שתעפיל מהמוקדמות, אך בכל מקרה זו לא תהיה גליל/גלבוע. הבית שמסתמן כבית המוות הוא בית ב', בו שובצה אולימפיאקוס היוונית יחד עם ריאל מדריד, מלאגה ורומא.

גליל/גלבוע, שתשתתף במוקדמות, תצטרך לעבור שלושה סיבובים כדי להעפיל ליורוליג והקבוצה הראשונה אותה היא תצטרך לעבור היא ורסאץ' הסרבית.  אם תצליח גליל להעפיל לשלב הבתים ביורוליג, היא תשובץ לבית ב' הקשה יחד עם מעצמות כמו אולימפיאקוס, ריאל מדריד ומלאגה.

לוח המשחקים המלא של מכבי תל-אביב:

מחזור 1: 21.10.10 קאחה לבורל - מכבי ת"א
מחזור 2: 28.10.10 מכבי ת"א - ז'לגיריס קובנה
מחזור 3: 4.11.10 פרטיזן בלגרד - מכבי ת"א
מחזור 4: 11.11.10 עולה מהמוקדמות - מכבי ת"א
מחזור 5: 18.11.10 מכבי ת"א- פרוקום גדיניה
מחזור 6: 25.11.10 מכבי ת"א - קאחה לבורל
מחזור 7: 2.12.10 ז'לגיריס קובנה - מכבי ת"א
מחזור 8: 9.12.10 מכבי ת"א  - פרטיזן בלגרד
מחזור 9: 16.12.10 מכבי ת"א - עולה מהמוקדמות
מחזור 10: 23.12.10 פרוקום גדיניה - מכבי ת"א

רשימת הבתים המלאה:

בית א'
: קאחה לאבורל, מכבי ת"א, פרטיזן בלגראד, פרוקום גדיניה, זלגיריס קובנה, קבוצה מהמוקדמות

בית ב': אולימפיאקוס, ריאל מדריד, מלאגה, רומא, באמברג, קבוצה מהמוקדמות

בית ג': ברצלונה, סיינה, ריטאס וילנה, פנרבחצ'ה/אולקר, ציבונה זאגרב, שולה

בית ד': צסק"א מוסקבה, פנאתינייקוס, ולנסיה, אפס פילזן, ארמני מילאנו, אולימפיה לובליאנה

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק