הונדה יחליף את דרוגבה?

ההתאחדות בודקת אפשרות לקיום משחק ידידות בארץ מול נבחרות סין או יפן, כתחליף לנבחרת חוף השנהב שלא מעוניינת בקיום המשחק בחודש הבא. אורי שילה הגיב אמש: "אנו רואים בחומרה את ניסיונותיה של חוף השנהב להתחמק מקיום המשחק"

יום רביעי 07 יולי 2010
מערכת TELESPORT
התאחדות הישראלית פנתה לפיפ"א בבקשה לחייב את נבחרת חוף השנהב לקיים את משחק הידידות מול הנבחרת הישראלית בחודש הבא, אולם גורמים בנבחרת יודעים כי הסיכויים לקיום המשחק אינם גבוהים וכי אין ברצונם להכריח את הנבחרת האפריקאית להתייצב, אלא רק בלית ברירה.

כעת בודקים את האפשרות לקיים משחק ידידות בישראל מול אחת מהשתיים, סין או יפן. כאמור, לישראל יש משחק ראשון כבר בחודש ספטמבר במסגרת מוקדמות אליפות אירופה והמשחק בחודש אוגוסט יהיה למבחן חשוב עבור הנבחרת של פרננדס ובנין.

כזכור, אתמול התגלה שנבחרת חוף השנהב, שאמורה היתה לפגוש את נבחרת ישראל למשחק ידידות ב-11 לחודש הבא, מנסה להתחמק מקיום המפגש בטענה ל"קשיים לוגיסטיים".

במסגרת הסכם עליו חתמו ההתאחדויות של חוף השנהב וישראל, נבחרת חוף השנהב תוכננה לארח את ישראל בצרפת, כסוג של משחק גומלין למשחק שהתקיים לפני כשנה וחצי באיצטדיון ר"ג.

אולם, חוף השנהב מנסה כבר תקופה ארוכה להתחמק מהמשחק הזה בשל טענות רבות ומשונות ובהתאחדות לכדורגל לא מוכנים לוותר על המשחק מול הנבחרת של דידייה דרוגבה ויא יא טורה.

מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל, אורי שילה התייחס לדברים: "אנו רואים בחומרה רבה את ניסיונות ההתחמקות של חוף השנהב מקיום המשחק. לאחר שתיאמנו באופן עצמאי מול ההתאחדות הצרפתית את כל הפרטים הלוגיסטיים, ולאחר שנוכחנו כי חוף השנהב עדיין מנסה להתחמק, פנינו במכתב למנכ"ל פיפ"א על מנת לחייבם לקיים את המשחק כמתחייב בהסכם. במקביל, אנו בודקים את האפשרות למצוא יריבות חלופיות לנבחרת".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק