כאוס בסכנין. מאיר כהן הושעה

השוער והקפטן המוערך של בני סכנין, הושעה היום ע"י סלובודאן דראפיץ ולא ישחק במשחק התחתית החשוב בשבת מול הפוӢל אשקלון. מוחמד קנדיל יחליפו בין הקורות. גם יניב לוזון ונסטיה צ'ה עשויים לבקש לעזוב בחלון ההעברות

יום חמישי 09 דצמבר 2010
שלמה חסיד
 הרוחות סוערות בבני סכנין. העימות שהתנהל בימים האחרונים בין השוער הוותיק והקפטן מאיר כהן למאמן סלובודאן דראפיץ', הגיע היום לשיאו כאשר האחרון החליט להשעות את השוער שלו עד יום ראשון.

לפיכך, כהן לא יעמוד בין הקורות של סכנין במשחק התחתית הגורלי שמצפה לה ביום שבת בחוץ מול הפועל אשקלון של גיא עזורי. מי שיחליף את כהן בין הקורות של סכנין בשבת יהיה השוער הזר, מוחמד קנדיל.

כהן ודראפיץ נמצאים בנתק ממושך מאוד ולמרות שהשוער הגיע היום ӛרגיל לאימון הקבוצה הוא קיבל הודעה על השעייתו. כהן, הוא לא השחקן היחיד שהתעמת העונה עם דראפיץ'. כזכור, רק לפני שבועיים דראפיץ' השעה מהקבוצה שלושה מהשחקנים המובילים של הקבוצה - יניב לוזון, לירן כהן וטל חן.

לאור המצב הקשה, מספר שחקנים צפויים לבק۩ לעזוב את סכנין בפתיחת חלון ההעברות בעוד פחות מחודש. בין המועמדים לעזוב נמצא גם נסטיה צ'ה, הקשר הסלובני המצויין שהביע את חוסר רצונו מהמצב השורר במועדון.

תגובות

טלספורט בפייסבוק