8 המלצות WINNER לרביעי

במוקד היום חצי גמר המונדיאל בין שתי הענקיות, גרמניה וספרד, ובנוסף אליהן יערכו משחקי הגביע הנורבגי. מעוניינים בהמלצות למשחקי הווינר היומיים? היכנסו לידיעה

יום רביעי 07 יולי 2010
מערכת TELESPORT

כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER :
 
משחק מספר 48: גרמניה  -  ספרד - 1 (2.10)

זה המשחק השלישי ברצף של גרמניה שאפשר לומר עליו שהוא היה אמור להיות משחק הגמר. בשמינית הגמר פגשה גרמניה את אנגליה, קרעה אותה לחתיכות בתוצאה 4:1 והרבה אמרו שהיה יכול להיות אחרת אם השופט מאורוגוואי היה מאשר את השער של אנגליה במצב של 2:1 לגרמנים, אבל גרמניה הוכיחה שהיא לא זקוקה לטובות של אף שופט כשברבע הגמר היא פגשה את ארגנטינה שופעת הכוכבים ודרסה אותה בקלות בתוצאה 4:0. להוציא את ההפסד של גרמניה לסרביה שהיה בגלל השופט והניצחון הדחוק על גאנה, גם מול אוסטרליה כבשה גרמניה ארבעה שערים קלילים. מולה תתייצב על הכרטיס לגמר אלופת אירופה ספרד שתשחזר מולה את אותו משחק גמר גביע אירופה מלפני שנתיים. ספרד בניגוד לגרמניה העפילה לגמר אחרי שני ניצחונות דחוקים. היא עשתה את זה עם 1:0 על פורטוגל בשמינית הגמר ועם 1:0 מול פרגוואי ברבע הגמר במשחק משוגע בו קניזארס הציל את ספרד כמה פעמים, גם בפנדל וגם בדקה ה-88 כשסנטה קרוז ניצב מולו באחד על אחד. ספרד תגיע למשחק מול גרמניה בהרכב מלא, החזק ביותר שלה שכולל את ווייה שכבש עד כה חמישה שערים במונדיאל. גרמניה בניגוד לספרד תגיע למשחק ללא תומס מולר המוצהב. ניצחונה האחרון של גרמניה על ספרד היה בדיוק לפני 10 שנים, אז זה היה משחק ידידות ושימו לב, גרמניה אז ניצחה 4:1. בפעם האחרונה שהשתיים נפגשו במסגרת המונדיאל, זה היה במונדיאל בארה'ב בשנת 1994, אז שיחקו השתיים באותו הבית ונפרדו בתיקו 1:1. המשחק הזה הולך להיות משחק ענק. לשתי הקבוצות יש התקפות נהדרות, הגנות מאוד חזקות. שתיהן הפסידו במפתיע בשלב הבתים, גרמניה כאמור 1-0 לסרביה, ספרד 1-0 לשוויץ' אך מלבד המשחקים האלו, ניצחו שתי הקבוצות בכל שאר המשחקים. כל הימור כאן הוא נכון, כל תוצאה כאן היא אפשרית. פעמיים הלכתי נגד הגרמנים וסימנתי תיקו והם כבשו רביעיות, הפעם אני הולך איתם. ספרד לא נראית טוב למרות שהיא מנצחת, גרמניה פשוט משכנעת יותר ממנה. 

משחק מספר 41: הונפוס - אוד גרינלנד - 2 (יחס 1.70)

שתי הקבוצות משחקות בליגה הראשונה, הונפוס במקום ה-14 בטבלה, גרינלנד במקום השמיני בטבלה. הונפוס מגיעה למשחק היום בסה'כ בכושר לא רע. היא מנצחת בשלושה משחקים מתוך חמשת המשחקים האחרונים שלה, אחד מהם בגביע בסיבוב הקודם מול סארפבורג מהליגה השניה, עם ניצחון רק אחרי פנדלים. גם סיבוב לפני כן היא ניצחה בפנדלים, קבוצה חלשה עוד יותר מהליגה השלישית. גרינלנד מהצד השני מפסידה במשחקה האחרון בליגה 3:1 לויקינג ולפני כן היא מנצחת בשלושה משחקים מתוך ארבעה כולל 6:2 גדול על מיונדלן במסגרת הגביע. שתי הקבוצות שיחקו זו מול זו בליגה העונה, גרינלנד ניצחה 1-0. לפני שנתיים במסגרת הליגה השניה, ניצחה כל קבוצה במשחק הבית שלה. האם זה יקרה שוב ? לא בטוח. גרינלנד טובה מהונפוס, ולדעתי היא מסוגלת לנצח אותה בחוץ. בכל זאת הייתי מגבה כאן ב-X.


משחק מספר 42: ויקינג - קונגסבינגר - 1 (יחס 1.25)

עוד משחק בין שתי קבוצות מהליגה הראשונה רק שהפעם יש עדיפות ברורה לקבוצה הביתית. ויקינג במקום השישי בטבלה, קונגסבינגר במקום ה-15 והלפני אחרון. ויקינג מגיעה למשחק היום אחרי שלושה ניצחונות בחמשת המחזורים האחרונים כשבגביע היא דורסת את שתי היריבות הקודמות וכובשת מולם ארבעה שערים בכל משחק. קונגסבינגר מהצד השני מפסידה בשני משחקי הליגה האחרונים שלה כשבין לבין היא מדיחה מהגביע בקושי רב את ניברגסונד מהליגה השניה רק אחרי הארכה. במסגרת הליגה העונה נפרדו שתי הקבוצות בתיקו 1:1, ניצחונה האחרון של קונגסבינגר על ויקינג היה איי שם לפני 13 שנה. אני מסמן כאן 1.


משחק מספר 43: טרומסו - רנהיים - 1 (יחס 1.20)

זהו משחק בין שתי קבוצות צמרת... האחת בליגה הראשונה, והשניה מהליגה השניה. טרומסו במקום השני בטבלת הליגה הראשונה, היא מגיעה למשחק היום דווקא בכושר לא טוב אחרי שני הפסדי ליגה רצופים כשבין לבין היא מתקשה מאוד בגביע מול טרומסדאלן ומדיחה אותה רק אחרי הארכה. רנהיים מהצד השני במקום הראשון בטבלת הליגה השניה והיא אחרי שני ניצחונות רצופים, אחד בליגה מו פרדריקסטד והשני מול בודו גלימט. שני הניצחונות האלו היו בחוץ והיום היא תנסה להשיג ניצחון חוץ שלישי ברצף. המפגש היחיד איי פעם בין שתי הקבוצות היה לפני שנתיים במסגרת הגביע, טרומסו לא התקשתה אז עם 3-0, למרות שהיא מגיעה למשחק דווקא בכושר לא טוב, אני חושב שגם הפעם היא תנצח. היחס אגב לא שווה את המשחק הזה.


משחק מספר 44: סוגנדל - לוב האם - 1 (יחס 1.35)

שתי הקבוצות משחקות בליגה השניה כשסוגנדל במקום השני בטבלה, לוב האם במקום ה-12. סוגנדל נמצאת בכושר מצויין והיא אחרי חמישה ניצחונות רצופים כולל הדחה מהגביע מול מולדה בסיבוב הקודם עם 3-1 ענק בחוץ. לוב האם מהצד השני אחרי שלושה הפסדים רצופים ועם ניצחון בגביע מול אלסונד. השתיים נפגשו העונה כבר באותו המגרש, סוגנדל ניצחה בתוצאה 2:0. אני לא חושב שנראה כאן תוצאה שונה מזה. אני מסמן כאן 1.

משחק מספר 45: סטרומסגודסט - הוגסונד - X (יחס 3.05)

שתי הקבוצות משחקות בליגה הראשונה ושתיהן צמודותבטבלה. סטרומסגודסט במקום העשירי בטבלה, הוגסונד עם אותו מס' הנקודות מקום אחד מעליה עם יחס שערים טוב יותר. סטרומסגודסט מגיעה למשחק היום אחרי שלושה ניצחונות בחמשת המחזורים האחרונים כשהיא מדיחה בסיבוב הקודם את לין עם ניצחון 4-2 גדול בחוץ. גם הוגסונד מגיעה למשחק בכושר מצויין והיא אחרי ארבעה ניצחונות בחמשת המחזורים האחרונים כשהיא מדיחה בסיבוב הקודם את ברינה עם ניצחון ענק 6-1. במשחק בינהם העונה נפרדו הקבוצות בתיקו 2:2 כשניצחונה האחרון של הוגסונד על סטרומסגודסט היה לפני שש שנים. הולך להיות משחק מאוד צמוד ולמרות היחס העדיף של סטרומסגודסט, אני מסמן כאן X.

משחק מספר 46: סנדפיורד - רוזנבורג - 2 (יחס 1.30)

סנדפיורד מדורגת במקום האחרון בטבלה הליגה הראשונה. היא מגיעה למשחק היום אחרי הפסד 1-0 לאותה רוזנבורג במסגרת הליגה. בגביע היא הדיחה בסיבוב הקודם 4-2 את מוס. רוזנבורג מהצד השני היא מוליכת הטבלה, היא מגיעה למשחק היום בכושר מצויין אחרי חמישה ניצחונות רצופים כולל 3-1 על אלטה בגביע בסיבוב האחרון ועם 4-1 על סטינקייר בסיבוב לפני כן. סנפיורד ניצחה לאחרונה את רוזנבורג לפני ארבע שנים בתוצאה 5-2 ! אז זה היה במסגרת הגביע. רוזנבורג לדעתי תמשיך עם היכולת שלה גם היום במשחק החוץ.

משחק מספר 47: פרדריקסטאד - סטארט - X (יחס 2.80)

פרדריקסטאד מדורגת במקום השישי בטבלת הליגה השניה. היא מגיעה למשחק היום אחרי הפסד 3-2 לרנהיים, קבוצה חזקה מצמרת הליגה כשלפני כן היא מנצחת בארבעה משחקים ברצף כולל 5-2 על סטומן בגביע ולפני כן 4-2 על סקייד בגביע. סטארט מהצד השני מדורגת בתחתית הליגה הראשונה, במקום ה-11 בטבלה. סטארט מגיעה למשחק היום אחרי שלושה משחקי ליגה ללא ניצחון עם שני הפסדים ותיקו. בגביע היא ניצחה את סאנדרס בבית 2-0 ובמשחק לפני כן בגביע היא התקשתה מול .. שימו לב: מאנדאלסקאמרטאנה

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק