28.4 אחוז רייטינג למשחק אמש

המשחק בין הולנד ואורגוואי זכה לנתון גבוה במיוחד בערוץ הראשון: 28.4 אחוזי רייטינג והוא מוביל את אחוז הצפייה של לוח השידורים ביום שלישי בערב. הנתונים לא כוללים את ערוץ ה-HD

יום רביעי 07 יולי 2010
מערכת מונדיאל
המשחק בין הולנד ואורגוואי נחשב בעייני רבים למשחק הפחות אטרקטיבי מבין משחקי חצי גמר המונדיאל, אבל לפחות לפי אחוז הצפייה נראה כי מרבית הציבור הישראלי העדיף לצפות בו מעל מסכי הטלוויזיה ביום שלישי בערב.

על-פי נתוני ועדת המדרוג, משחק הניצחון של הולנד על אורוגוואי הביא לאחוז צפייה של 28.4, לא כולל הצפייה בערוץ ה-HD.  ההערכה היא כי עוד עשרות אלפים ראו את המשחק בשידורי ה-HD ולכן במשחק צפו בסה"כ כשליש מתושבי מדינת ישראל. 

כמובן ששידור המשחק זכה לאחוז הצפייה הגבוה ביותר בטלוויזיה ביום שלישי בערב. התכנית "קצרים" ששודרה בערוץ 22, ששידוריה החלו לפני המשחק, זכתה ל-19.9 אחוז והתכנית "גומרות הולכות" בערוץ 22 זכתה ל-7.4 אחוז בלבד. 

בערוץ 10 החליטו שלא לשדר אתמול את התכנית "הישרדות" ובמקומה שודרה התכנית "לתפארת מדינת ישראל", שזכתה לרייטינג של 6.2 אחוז. 

יש לציין כי בזכיינית "קשת" החליטו שלא לקחת סיכון ולא לשדר הערב את התכנית "כוכב נולד", כפי שנהגה בחודש האחרון בימי רביעי. הערב תשודר בערוץ תכנית דוקומנטרית על מתמודדי "כוכב נולד" ושידור חוזר של התכנית "סופר נני". בערוץ 10 ינסו רביב דרוקר, עופר שלח ולאחר מכן גיא פינס להתחרות בצ'אבי, אינסייטה, קלוסה ופודולסקי.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק