0

בלאט: החזרנו את הקהל לקבוצה

יורוליג: מאמן מכבי ת"א, דייויד בלאט סיכם את הניצחון על פרטיזן וההצלחות בשנה האחרונה: "יש לנו תקווה לעתיד". על המצב רוח של סופו: "יום רע עבורו". אליהו: "יש עוד דרך ארוכה לפיינל פור"

יום חמישי 09 דצמבר 2010
שלמה חסיד

הרבה אושר קרן על שחקני מכבי תל אביב לאחר הניצחון המשכנע על פרטיזן בלגרד וסיום הבית המוקדםĠבמקום הראשון. 

מאמן מכבי תל אביב, דייויד בלאט אמר לאחר הניצחון: "מכבי שיחקה טוב שלושה רבעים יוצא מהכלל. רצינו נורא לסיים במקום הראשון. קשה לנו ללא הנדריקס, אין לנו מחליפים. אין לי אפשרות לעשות רוטציה ומנוחות. יכול לߔיות שסופו לא הרגיש טוב והיה עייף מעט".

בלאט הוסיף: "החזרנו את הקבוצה לקהל, נתנו תקווה לעתיד. יש צביון ישראלי לקבוצה. הרבה דברים עבדו בשנת 2010".

סופוקליס שחורציאניטיס: "אני שמח לשחק כאן. הכל מצויין, אני מרגיש נהדר". ליאור אליהו הוסיף: "חושבים על הפיינל פור בתוך תוכנו. יש לנו הרבה להגיע לשם, יש עוד דרך ארוכה עד שם. צריכים לשמור על הכושר שלנו".

יורוליג: ברצלונה התאמצה בטורקיה - ניצחון דרמטי לפנאתינייקוס

אלופת אירופה ברצלונה ניצחה 69:75 את אולקר פנרבחצ'ה בחוץ. נ'דונג תרם 14 נק' ביחד עם פראן וסקאס שהוסיפו 11 נק'. אוקיץ' קלע 13 נק' אצל הטורקים. במשחק נוסף בבית ג' ניצחה ריטאס וילנה 80:92 את שולה. ג'צ'ביצ'יוס תרם 19 נק' לוילנה ושרונאס יאסיקבצ'יוס הוסף 6 נק' בלבד.

בבית של מכבי ת"א ז'לגיריס קובנה חזרה למקום השני לאחר 69:72 על פרוקום גדיניה. ווטסון ופו'ציוס קלעו 16 נק' למנצחת. וארדה תרם 25 נק' למפיסידים.

בבית ד': פנאתינייקוס נותרה ראשונה בבית Ӝאחר 88:95 מול אולימפיה לובליאניה ועוד לאחר הארכה. דיאמנטידיס תרם 16 נק' פלוס 11 אס' לזכות היוונים פלוס 17 נק' של פוטסיס ו-15 נק' של ניקולס. גרגורי קלע 19 נק' למפסידים.

תגובות

טלספורט בפייסבוק