9 המלצות WINNER לחמישי

במוקד היום משחקי הליגה האיסלנדית ומשחקי מוקדמות הליגה האירופית וביניהם משחקה של בני יהודה מול יוליסס בהמלצות למשחקי הווינר היומיים? היכנסו לידיעה

יום חמישי 08 יולי 2010
מערכת TELESPORT

 כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER :
 
ספרטק נאלצ'יק - טרק גרוז'ני - 1 (יחס 1.45)

נאלצ'יק מגיעה למשחק היום בכושר לא טוב עם שני הפסדים בשלושת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את טרק שמדורגת במקום התשיעי בטבלה כשהיא מנצחת במחזור הליגה האחרון, זאת אחרי שני הפסדים רצופים ואחרי ארבעה משחקים ללא ניצחון. חמישה משחקים שיחקה נאלצ'יק בבית, ניצחה בארבעה ולא הפסידה. טרק מהצד השני שיחקה בחוץ שישה משחקים וניצחה רק פעם אחת. אני הולך כאן עם הקבוצה העדיפה נאלצ'יק שכבשה בבית עשרה שערים לעומתטרק שספגה שמונה במשחקי החוץ שלה.

פלורה טאלין - דינמו טביליסי - X (יחס 2.75)

זהו משחק הגומלין בין שתי הקבוצות אחרי ניצחון של טביליסי בגיאורגיה 2:1 בשבוע שעבר. טאלין האסטונית משחק מצויין בליגה שלה. אחרי 17 מחזורים היא עם 13 ניצחונות ו-2 הפסדים בלבד. בגיאורגיה מהצד השני הליגה טרם החלה וטביליסי שסיימה במקום השני בעונה שעברה רוצה עונה סבירה באירופה. להערכתי היא תעבור את הקבוצה מאסטוניה כשתוצאת תיקו כאן תספיק לה.

בני יהודה - יוליסס ירבאן - 1 (יחס 1.15)

תיקו מאופס השיגו החניכים של קשטן במשחק הראשון בארמניה. יוליסס בכושר טוב בליגה עם שלושה ניצחונות רצופים כשבישראל הליגה טרם החלה. למרות שיוליסס נמצאת בכושר משחק אולי טוב במעט מבני יהודה, אני לא חושב שתהיה פה הפתעה ובני יהודה יעברו לסיבוב הבא עם ניצחון על הארמנים.

שירוקי - לובליאנה - X (יחס 3.15)

תקראו לזה הפתעה, תקראו לזה איך שאתם רוצים. שירוקי הבוסנית שסיימה במקום השני בליגה בעונה שעברה ניצחה בסלובניה בקלות את לובליאנה בתוצאה 2:0 וככל הנראה היא תהיה בסיבוב הבא. כמו בבוסניה, גם הליגה בסלובניה טרם החלה כשאולימפיה לובליאנה סיימה בעונה שעברה רק במקום הרביעי. למרות ההפתעה בסיבוב הקודם והניצחון הקליל של שירוקי, לובליאנה לדעתי תילחם כאן ותשיג לפחות תיקו. 

איי.בי.וי - קפלאביק - 1 (יחס 2.05)

משחק מרתק צפוי בין שתי קבוצות הצמרת הללו. עד לפני המחזור הזה, קפלאביק הובילה את הטבלה אך תיקו מול אף.אייג', הוריד אותה למקום השלישי וניצחון של איי.בי.וי העלה אותה למקום השני. איי.בי.וי בכושר מצויין עם ארבעה ניצחונות בחמשת המחזורים האחרונים, קפלאביק עם ניצחון אחד ושלוש תוצאות תיקו בארבעת המחזורים האחרונים. הולך להיות משחק מאוד צמוד ומאוד מרתק אך לדעתי איי.בי.וי טובה יותר כרגע וגם תנצח כאן.

אף.אייג' - פראם - 1 (יחס 1.50)

אף אייג' במקום החמישי בטבלה כשהיא משיגה נקודה אחת בשני המחזורים האחרונים. היא תארח את פראם שאמנם לא הפסידה בארבעת המחזורים האחרונים אך זו מסיימת בתיקו בשלושת המשחקים האחרונים שלה. אף.אייג' חלשה יותר מהשנה שעברה ובכלל מאותה קבוצה שהיתה דורסת כל קבוצה בליגה, אך מול פראם בבית לדעתי היא תתעורר ותשיג ניצחון, היחס לדעתי גובל במתנה.

בריידבליק - סטיארנן - 1 (יחס 1.55)

בריידבליק מזנקת למקום הראשון בטבלה בזכות כושר משחק נפלא. הקבוצה מנצחת בארבעה משחקים מתוך חמשת המשחקים האחרונים שלה. היא משיגה עד כה במשחקי הבית שלה דווקא מאזן לא מרשים של 2-1-2 לעומת מאזן חוץ יפה מאוד של ארבעה ניצחונות ותיקו. היא תארח היום את סטיארנן שבמקום השביעי בטבלה. סטיארנן ניצחה משחק אחד בארבעת המחזורים האחרונים והיא לא מרשימה במשחקי החוץ שלה. לדעתי בריידבליק היום תתקן מעט את מאזן הבית שלה ותנצח את סטיארנן.

גרינדאביק - סלפוס - X (יחס 2.80)

גרינדאביק במקום ה-11 בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי שני הפסדים רצופים ואחרי שלושה הפסדים בחמשת המחזורים האחרונים. אם גרינדאביק בכושר לא מרשים, אז סלפוס שמדורגת מעט מעליה, מגיעה למשחק היום אחרי חמישה הפסדים רצופים. גרינדאביק שהשיגה העונה שני ניצחונות בלבד עשתה אותם דווקא בחוץ. בבית היא הפסידה בכל ארבעת המשחקים שלה. סלפוס מהצד השני משיגה בחוץ מאזן של ניצחון אחד ושלושה הפסדים. מה שבטוח... הולך להיות משחק בין שתי קבוצות מאוד חלשות. ההימור שלי, X.

ואלור - האוקר - 1 (יחס 1.15)

האוקר מדורגת במקום האחרון בטבלה כשהיא טרם ניצחה העונה. במשחקי החוץ שלה היא השיגה עד כה תוצאת תיקו אחת וארבעה הפסדים. ואלור מנגד במקום החמישי בטבלה עם מאזן של 2-2-2 בבית. ואלור לא ניצחה בשלושת המחזורים האחרונים בהם היא משיגה שתי תוצאות תיקו והפסד אחד. האוקר מהצד השני עם שתי תוצאות תיקו בשני המחזורים האחרונים ועם שני הפסדים בחמשת המחזורים האחרונים. ואלור לא קבוצה גדולה אבל היא טובה יותר מהאוקר ולדעתי היא תנצח כאן. היחס לא שווה נגיעה פה.

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק