אני מרגיש בנוקיה כמו בבית

תחושת דה ז'ה וו, חווה ליאור אליהו כשנודע לו ששוב ישחק עם מכבי ת"א באותו בית ביורוליג. אליהו הנרגש אמר: "מרגש לארח את מכבי ת"א ואוהדיה הנפלאים. המטרה שלנו היא מקום ראשון". בלאט: "מי שבא ברוך הבא"

יום חמישי 08 יולי 2010
שלמה חסיד

אפילו ליאור אליהו לא האמין שזה קורה לו. הפורוורד הישראלי של קאחה לאבורל, שוב יפגוש את מכבי ת"א בבית א' של היורוליג, בדיוק כפי שקרה בעונה שעברה.

קאחה לאבורל אלופת ספרד עשוייה להיות היריבה העיקרית של מכבי ת"א על ראשות הבית, יחד עם פרטיזן בלגראד, שכזכור הדיחה בעונה שעברה את מכבי ת"א ומנעה ממנה השתתפות בפיינל פור.

מאמן מכבי ת"א, דייויד בלאט, אמר בתום ההגרלה: "הגרלות זה תמיד דבר מעניין ופיקנטי. קיבלנו קבוצות חזקות מבחינת כדורסל וגם מאוד מעניינות עבור הקהל שלנו - קאחה לבוראל ויטוריה וכמובן פרטיזן בלגרד, כשבקבוצה עדיין טריים הזכרונות מסדרת ההצלבה נגדה. אנחנו רק בתחילת חודש יולי והיום קשה מאוד לדעת איך ייראו הקבוצות כשתיפתח העונה. ויטוריה כמובן קבוצה מצויינת וכולנו ראינו מה היא וליאור אליהו עשו לאלופת אירופה ברצלונה, פרטיזן זכתה בליגה האדריאטית והיתה בפיינל פור של היורוליג, פרוקום אלופת פולין ונתנה עונה נפלאה באירופה, ז'לגיריס סגנית בליטא, ושימו לב שגם מול הקבוצה מהדרג השישי יהיה מאוד לא פשוט כי היא תגיע מוכנה ליורוליג אחרי שעברה 3 סיבובי מוקדמות, וברשימת 16 המשתתפות במוקדמות יש לא מעט קבוצות חזקות.  הבית שלנו חזק ומאתגר. עכשיו זה הזמן להתרכז בעצמנו, לבנות את הקבוצה הכי חזקה שאנחנו יכולים עבורנו ועבור כל האוהדים הנאמנים. אנחנו מכבי ת"א, אנחנו חזקים, ותמיד צריכים לשאוף הכי גבוה שאפשר. מי שבא ברוך הבא"
 
ליאור אליהו, הפורוורד של קאחה, התייחס להגרלה ונשמע נרגש: "מרגש מאוד, אני מרגיש בנוקיה כמו בבית. זה מרגש גם לארח את מכבי והאוהדים הנפלאים שלה, המטרה שלנו לסיים ראשונים בבית ולהגיע לפיינל פור".

טל בורשטיין, שחזר למכבי ת"א אחרי עונה אחת בספרד אמר: "הגרלה קשה מאוד, היורוליג נעשה יותר קשה משנה לשנה, נצטרך להיות במיטבנו כדי להצליח"

 שמעון מזרחי: בית מאוד אטרקטיבי וקשה. ראינו איך קאחה לאבורל זכתה באליפות ספרד ומדובר בקבוצה מצויינת שניצחה את ברצלונה. יש את פרטיזן שמולה התמודדנו על העלייה לפיינל-פור, גם את ז'לגיריס כולנו מכירים ומצפים לנו משחקים מאוד קשים".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק