סניידר: אני נשאר באינטר

הקשר ההולנדי דוחה על הסף אפשרות לעזוב את אלופת אירופה עבור מנצ'סטר יונייטד. למרות ההכחשות על מכירה אפשרית של מריו בלוטאלי, אם האחרון יעזוב את מילאנו, עשוי דירק קויט לחברו למאמנו בליברפול בעונה שעברה

יום חמישי 08 יולי 2010
מערכת TELESPORT

קשר נבחרת הולנד ואינטר, ווסלי סניידר, דחה על הסף כל אפשרות של עזיבה והודיע על רצונו להישאר באיטליה. ההולנדי אישר התעניינות מצד היונייטד ובעיקר סיפר על תארים רבים איתם הוא רוצה לזכות בקבוצה האהובה עליו כיום, אינטר מילאן.

"מנצ'סטר יונייטד אכן ביררה מול אינטר את תג המחיר שלי, אבל אני לא מתכוון לעזוב את אינטר בתקופה הקרובה. אינטר ננכנסה אליי עמוק ללב, זכיתי עם הקבוצה הזאת כמעט בכל תואר אפשרי העונה ואני רוצה להמשיך לזכות איתה בתארים. יש לנו את הסופר קאפ האיטלקי, הסופר קאפ האירופאי ואת אליפות העולם לקבוצות".

ומי שכן עשוי לעשות את דרכו מאינטר למנצ'סטר הוא בלוטאלי. נשיאה של הדאבליסטית האיטלקית ואלופת אירופה, מאסימו מוראטי, טען כי בלוטאלי כלל לא ביקש לעזוב את הנראזורי לאחר עזיבתו של ז'וז'ה מוריניו, אך הדיווחים על מכירתו האפשרית למנצ'סטר, שם הוא מבוקש על-ידי שתי קבוצות העיר, יונייטד וסיטי, רק גוברים.

אם בלוטאלי אכן יימכר, נראה כי רפא בניטז צפוי להנחית במקומו את אחד מהשניים - דירק קויט ההולנדי או אדיסון קבאני, שחקנה של פאלרמו האיטלקית ואורוגוואי. בתקשורת הבריטית יודעים לספר כי רוברטו מנצ'יני חושק במיוחד בבלוטאלי, הילד הרע של מילאנו, בעוד ביריבה העירונית מנצ'סטר יונייטד מאמינים כי אלכס פרגוסון יוכל להפוך אותו לכוכב הבא של הכדורגל העולמי.

דירק קויט, שהתאמן תחת רפא בניטז בשנים האחרונות בליברפול, יימכר תמורת הצעה הולמת בעקבות הבעיות הכלכליות הקשות של ליברפול, כשסכום המכירה צפוי להיות כ-15 מיליון יורו. עבור שחקנה של פאלרמו, אדיסון קבאני, אינטר תצטרך להשקיע מעט יותר - לפחות 20 מיליון יורו.

צילום: Getty Images

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק