עובר בקושי: 0:1 לבני יהודה מול אוליסס

קבוצתו החדשה של דרור קשטן התקשתה בצמד המשחקים מול אוליסס הארמנית אבל העפילה לסיבוב הבא בזכות שער של שלו מנשה בדקה ה-45. היריבה הבאה: שמרוק רוברס מאירלנד

יום חמישי 08 יולי 2010
מערכת TELESPORT
לעיניי 500 צופים באיצטדיון בלומפילד, ערכה בני יהודה של דרור קשטן את הבכורה שלה בישראל, אחרי שסיימה 0:0 במשחק הראשון בשבוע שעבר בארמניה במסגרת סיבוב המוקדמות הראשון של הליגה האירופית.

בניגוד למשחק הקודם, שם דלה איינוגבה הצטיין ומנע שערים בטוחים מהקבוצה הארמנית, היום בני יהודה שלטה במשחק אולם התקשתה להכניע את היריב ועשתה זאת ממש לקראת סיום המחצית משער של שלו מנשה בדקה ה-45. חשוב לציין כי השער הובקע מעמדת נבדל.

במפגש הבא, כבר בשבוע הבא, בני יהודה תפגוש את קבוצת שמרוק רוברס האירית בסיבוב המוקדמות השני, כשיכולת כזאת לא תספיק ככל הנראה לחניכיו של קשטן. עם זאת, בני יהודה צפויה להתחזק במהלך השבוע הקרוב, כשגם איליה יבוריאן יוכל לשחק מול האירים.

דרור קשטן אמר לאחר הבכורה בישראל והניצחון הראשון: "אנחנו עדיין לא טובים, לא צריך להשלות את עצמנו. אנחנו עוד צריכים לעבוד קשה, את הקבוצה צריך להכין עד ה-21 באוגוסט ובדרך יש לנו משחק כל שבוע, כבר באירלנד בשבוע הבא".

מהלך המשחק:

אחרי 24 דקות של משחק בני יהודה הייתה קרובה  לשער יתרון, אחרי שמשה ביטון העביר כדור רוחב למנשה המסוכן אך האחרון בעט את הכדור החוצה ממרחק של עשרה מטרים.

דקה 45: ממש לפני השריקה לסיום המחצית הראשונה כבשה קבוצתו של דרור קשטן: משה ביטון בעט מ-18 מטרים והשוער היריב הדף לא טוב, אל הריבאונד הגיע ראשון עמרי אפק שסחט הדימה מהשוער גם הוא, אבל עמרי אפק היה בעמדת נבדל. הקוון לא הרים את הדגל ושלו מנשה דחק את הריבאונד השני וכבש. 0:1.

דקה 51: כדור חופשי של אסי בלדוט פגש דווקא את ראשו של קרסובסקי, שחקנה של אוליסס. הכדור כמעט ונכנס לשערו שלו אולם נעצר בקורת השער. מספר שניות אחר-כך עוז ראלי הגיע למצב של אחד על אחד ונבלם על ידי השוער.

דקה 61: עמרי אפק הגיע גם הוא למצב של אחד על אחד אולם בעט חלש מאוד לידיו של השוער מלקוב. מלקון הצטיין ותוך מספר דקות עצר גם את ליניץ' בבעיטה מרחוק ואת לירוי צעירי.

עד סיום המשחק בני יהודה המשיכה לתקוף אך ללא שערים. 0:1 בסיום שמספיק לה לשלב הבא.

ההרכב של בני יהודה: דלה איינוגבה; איציק עזוז, אביב חדד, דין מורי (איבן גארידו, 46), כפיר אדרי, עוז ראלי (לירוי צעירי, 58); אסי בלדוט, סניסיה ליניץ', שלו מנשה, עומרי אפק (שלומי לוי, 73); ומשה ביטון.

ההרכב של אוליסס: ולדימיר מלקוב; נוריאר גרגוריאן, טיגראן הקנזריאן, טגניז אוגרקלידזה, ארטק אנדריקיאן (נבטיאן, 67); דוד גרגוריאן, ג'ורג' קרסובסקי, ארטק גרגוריאן, ארטיום אדמיאן; גאגא טיבילשווילי (נוריאר, 67), ויטלי לדנב (שוטה ג'יקיה, 72)

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק