לשניידר מגיע להיות בשלישייה

סוף שבוע עמוס למישל פלאטיני. ביום שישי התייחס נשיא אופ"א למונדיאל בקטאר, והבוקר הוא התייחס לאי הכללתו של ווסלי שניידר בין 3 המועמדים לתואר כדורגלן השנה לשנת 2010

שבת 11 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT

הטריו של ברצלונה ממשיך להעסיק את אירופה, אבל דווקא לא בגלל השלישייה שנבחרה, אלא ӑגלל ההוא שנותר בחוץ. כזכור, צ'אבי הרננדז, ליונל מסי ואנדרס אינייסטה נבחרו לשלושת המועמדים הסופיים לכדור הזהב של פיפ"א, כדורגלן השנה בעולם לשנת 2010, אבל מי שנותר בחוץ הוא ווסלי שניידר.

בשנת 2010 הוביל ההולנדי את קבוצתו האיטלקית, אינטר מילאן, לכל תואר אפשרי - כאשר השיא כמובן הוא הזכייה בסקודטו ובליגת האלופות. במונדיאל האחרון בדרום אפריקה היה שניידר המנהיג של נבחרת הולנד, שנעצרה רק במשחק הגמר על-ידי צ'אבי ואינייסטה הספרדים.

כעת, גם נשיא אופ"יא, מישל פלאטיני
כזכור, מישל פלאטיני התראיין גם אתמול (שישי) בקשר למונדיאל בקטאר בשנת 2022, כשהוא התייחס לאפשרߕת שגביע העולם ייערך בחודשי החורף בשל החום הכבד במזרח התיכון ואמר כי מדובר בתרחיש הגיוני. עוד קודם לכן הוא צוטט בהקשר השביתה שערכו שחקני נבחרת צרפת במונדיאל האחרון ואת סוף השבוע העמוס בראיונות סיכם הבוקר: "כנשיא אופ"א אני תומך באינטר באליפות העולם לקבוצות. מאז שנבחרתי, זכתה תמיד הנציגה האירופית".

כידוע, אינטר נמצאת בימים אלו באבו-דאבי, מתכוננת לתחרות אליפות העולם לקבוצות. הטורניר החל בסוף השבוע האחרון, אך אינטר תצטרף רק ביום רביעי, בשלב חצי הגמר. היריבה העיקרית של אינטר בדרך לתואӨ היא אינטרסיונל הברזיליאית.

צילום: Getty Images

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק