4

שחורציאניטיס יעזוב בתום העונה

נציגיו של הסנטר היווני סיפרו כי אין כמעט שום סיכוי שהשחקן יישאר במכבי תל-אביב עונה נוספת. מקורב לשחקן: "הוא רוצה לעבור ל-NBA, אבל זו לא הסיבה היחידה. הוא פשוט לא מוצא את מקומו בישראל"

שבת 11 דצמבר 2010
שלמה חסיד
סופוקליס שחורציאניטיס, הרכש המעניין ביותר שעשתה מכבי תל-אביב בקיץ האחרון, מעוניין להיפרד מהקבוצה בתום העונה. מקורביו של השחקן מספרים כי שחורציאניטיס לא יישאר עונה נוספת בצהוב, למרות היחס המעולה שהוא מקבל מאנשי הקבוצה והיכולת המקצועית שהפגין עד עתה.

לשחורציאניטיס חוזה רק לעונה הנוכחית ולמכבי תל-אביב אופציה להחתימו לעונה נוספת, אך השחקן יבהיר בקרוב לראשי המועדון כי אין בכוונתו וברצונו להישאר. היווני הגיע להיכל "נוקיה" בקיץ האחרון לאחר מספר עונות לא פשוטות שעבר באולימפיאקוס, במהלכן חווה עליה דרמטית במשקלו. עם הגעתו לישראל, התגלה "סופו" כאדם חביב במיוחד, כשהוא מפגין יכולת מצוינת באימונים ובמשחקים.

אך לאחרונה חלה ירידה בכושרו של הסנטר. אחד ממקורבי השחקן הסביߨ: "קשה לו להתאקלם בישראל. אין לו כאן הרבה חברים והוא לא יכול אפילו לצאת החוצה יוותר מדי. בכל מקום מתנפלים אליו ולא נותנים לו שקט. החלום שלו הוא לשחק ב-NBA והנציגים שלו משוכנעים שהוא יכול למצוא את עצמו כבר בעונה הבאה באחת מקבוצות הליגה הטובה בעולם&quoŴ;.

גם ביום חמישי האחרון, לאחר שהוא מיעט לשחק במשחק הבית נגד פרטיזן בלגראד, נראה שחורציאניטיס עצוב, אך לא העיז לדבר נגד אחד מאנשי מכבי תל-אביב. ההערכה היא כי מכבי ת"א לא תעמוד בדרכו אם יבקש שלא לממש את האופציה ולהאריך את החוזה.

צילום: MACCABIFANS

תגובות

טלספורט בפייסבוק