ג'רמיין אוניל חתם בסלטיקס

הסנטר יעזוב את מיאמי היט לטובת סגנית האלופה. הלילה ב-04:00 נדע האם לברון ג'יימס מצטרף אל דווין וויד וכריס בוש במיאמי. שאקיל אוניל עשוי לעבור לסאן אנטוניו

יום חמישי 08 יולי 2010
מערכת TELESPORT

שבוע לא פשוט עובר על מיאמי היט, כשכמעט בכל יום מתבצע שינוי אחר בפני הקבוצה. הלילה בשעה 04:00 אנו עומדים לגלות האם לברון ג'יימס מצטרף להיט, אחרי שכבר נודע כי כריס בוש היה הראשון לחתום בקבוצת הגלאקטיקוס הנבנית, שם כבר נמצא דווין וויד.

מי שעזב את מיאמי הוא הסנטר ג'רמיין אוניל, שבחר בסגנית האלופה, בוסטון סלטיקס. אוניל חתם בבוסטון לשנתיים תמורת 12 מיליון דולר ושוכנע לעשות זאת אחרי שריי אלן האריך את חוזהו בקבוצה וכן השכנועים המאסיבים מצד החבר קווין גארנט. קנדריק פרקינס הפצוע ישוב רק לקראת חודש ינואר, מה שיקנה לאוניל מקום בחמישייה.

אוניל נחשב לאחד החוסמים בליגה, גם בגילו (31), ובעונה שעברה במיאמי הוא רשם ממוצעים של 13.6 נקודות ו-6.9 ריבאונדים. בנוסף לאלן ואוניל, בוסטון גם החתימה על חוזה חדש את פול פירס.

שחקן נוסף שיעזוב את קליבלנד בנוסף ללברון ג'יימס הוא שאקיל אוניל, שעשוי לסיים את הקריירה בסאן אנטוניו ספרס. בשבוע שעבר אמר שאקיל כי הוא מעוניין לשחק בבוסטון, אולם כעת נראה כי הדרך נסללת דווקא לסאן אנטוניו. בעבר כבר אמר שאקיל כי בכוונתו לפרוש בסיום עונת 2012.

צילום: Getty Images

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק