6 המלצות WINNER לשישי

במוקד היום בהמלצות ה-WINNER של TELESPORT: משחקי הליגה הפינית הראשונה והשנייה ומשחקי הליגה הרוסית

יום שישי 09 יולי 2010
מערכת TELESPORT

 כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER :

ליגה רוסית:

נובוסיבירסק - דינמו מוסקבה - 2 (יחס 1.60)

נובוסיבירסק סוגרת את הטבלה כשהיא עם שני ניצחונות מפתיחת העונה לצד שבעה הפסדים. הקבוצה אמנם השיגה את שני הניצחונות שלה בשלושת המשחקים האחרונים אך העובדה שהיא קבוצה חלשה, הכי חלשה בליגה היא ברורה. היא תארח היום את דינמו מוסקבה שבמקום התשיעי בטבלה. הקבוצה הפסידה רק פעם אחת בחמשת המחזורים האחרונים והיא אחרי ניצחון על אלאניה ולדיקווקז 2:0 בבית. בחוץ מוסקבה משיגה ניצחון אחד בשישה משחקים, נובוסיבירסק בבית עם ארבעה הפסדים ועם שני הניצחונות היחידים שלה. היתרון כאן הוא ברור לצידה של מוסקבה, אך לא הייתי שולל פה תיקו.

רובין קאזאן - קריליה סובטוב - 1 (יחס 1.10)

האלופה קאזאן במקום הרביעי בטבלה עם 20 נק' כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי שספגה את ההפסד הראשון שלה במחזור הליגה האחרון. היא תארח היום את קריליה סובטוב שבמקום ה-14 בטבלה כשזו אחרי שני הפסדים רצופים ועם שבעה הפסדי ליגה מהפתיחה ב-11 משחקים. קאזאן קבוצה טובה בהרבה מקריליה והיא לא צפוייה להתקשות כאן.

אלניה ולדיקווקז - זניט - 2 (יחס 1.40)

אלניה במקום ה-11 בטבלה עם שני הפסדים בשלושת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את המוליכה זניט כשזו טרם הפסידה העונה והיא אחרי חמישה ניצחונות ליגה רצופים. אלניה בבית עם מאזן של 2-3-1, זניט בחוץ מרשימה ביותר עם חמישה ניצחונות ותיקו, יותר טוב מאשר משחקי הבית שלה. אני הלוך עם המוליכה ומסמן כאן 2.

רוסטוב - ספרטק מוסקבה - X (יחס 2.80)

רוסטוב במקום השביעי בטבלה עם שני ניצחונות בשלושת המחזורים האחרונים ועם שלושה הפסדים בחמשת המשחקים האחרונים שלה. היא תארח היום את ספרטק מוסקבה שבמקום השישי בטבלה. ספרטק מפסידה במחזור הליגה האחרון אך לפני כן היא מנצחת בשני משחקים ברצף. רוסטוב משיגה העונה בבית שלושה ניצחונות ושלושה הפסדים, ספרטק מוסקבה בחוץ עם ניצחון אחד, הפסד אחד ושלוש תוצאות תיקו. ספרטק טובה יותר מרוסטוב אך לדעתי יהיה משחק צמוד מאוד ואני מסמן כאן X.

קלובי 04 - המינלינה - X (יחס 2.85)

{ליגה שניה} - קלובי במקום ה-12 בטבלה בכושר מזעזע עם שלושה הפסדים רצופים וארבעה הפסדים בחמשת המחזורים האחרונים. הקבוצה ניצחה העונה פעמיים בלבד ב-11 משחקים. המינלינה מהצד השני לא טובה יותר ממנה. היא מגיעה למשחק היום אחרי הפסד במחזור הליגה האחרון והיא ביתרון של 3 נק' על קלובי. קלובי משיגה העונה בבית מאזן של 2-2-3, המינלינה בחוץ עם שלושה ניצחונות ושני הפסדים. משחק לוהט בין שתי קבוצות תחתית שלדעתי לא יניב יותר מנקודה לשתי הקבוצות.

פינלנד

אינטר טורקו - הונקה - 2 (יחס 2.10)

{ליגה ראשונה} - אחרי סדרה של משחקים יפים עם שלושה ניצחונות בארבעה משחקים, מפסידה טורקו בחמזור האחרון למיפה בחוץ. טורקו במקום התשיעי בטבלה כרגע. היא תארח היום את הונקה שבמקום השני בטבלה כשזו אחרי שני ניצחונות רצופים ושלושה ניצחונות בחמשת המחזורים האחרונים. טורקו בבית עם מאזן של ניצחון בודד, שתי תוצאות תיקו ושלושה הפסדים. הונקה בחוץ עם שלושה ניצחונות, תיקו אחד ושני הפסדים. השתיים נפגשו לפני פתיחת העונה במשחק גביע הליגה, הונקה ניצחה אז 2-0 שלמעשה זה הניצחון היחיד שלה על טורקו בשלוש השנים האחרונות. במהלך עשרת המשחקים האחרונים בין השתיים, ניצחה טורקו בארבעה משחקים, הונקה ניצחה פעמיים וארבעה משחקים נוספים לא הוכרעו. הולך להיות משחק מאוד צמוד אך לדעתי בעקבות ההפסד של טורקו במחזור האחרון, יהיה להם קשה לצאת מזה שוב ולחזור לנצח, במיוחד לא את הונקה שנראית מצויין. אני מסמן כאן 2, עם גיבוי גדול ל-X.

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק