לברון ג'יימס עובר למיאמי היט

NBA: לברון ג'יימס, הכוכב הגדול של ה-NBA החליט לעזוב את קליבלנד, לוותר על מעבר לשיקגו או לניו יורק ולהצטרף אל מיאמי היט ביחד עם כריס בוש ודויין ווייד

יום שישי 09 יולי 2010
מערכת TELESPORT

לאחר שבוע ארוך ומותח, לברון ג'יימס, ה-MVP של העונה החולפת וכוכבה של קליבלנד, הודיע הלילה  שהוא עובר למיאמי היט, וביחד עם ויויד ובוש, מיאמי הופכת לקבוצה הכי מעניינת בעונה הבאה.

לברון שיחק  7 עונות בקליבלנד נטולת אליפויות והזכייה היחידה של ג'יימס הייתה תואר ה-MVPשבו הוא זכה במשך השנתיים האחרונות ברצף ועם ממוצע נקודות של 28.7 במשחק, לברון  החליט לעבור למיאמי היט בשל הסיכויים המצוינים של מיאמי לזכות באליפות. 

ג'יימס דחה את  ההחלטה היכן לשחק עד לסיום  מחנה הכדורסל ששערך ואת ההודעה הודיע בראיון בשידור ישיר ברשת הטלוויזיה ESPN.

ג'יימס אמר: "אנחנו נהיה קבוצה טובה מאוד. אני מודה לשש הקבוצות שניהלו איתי מגעים. זו ההחלטה שקיבלתי ואני מרגיש איתה הכי נכון"

כזכור, רק אתמול מיאמי ביצעה החתמה מאוד משמעותית כשצירפה את כריס בוש, הפורוורד המעולה של טורונטו. יחד עם לברון וכמובן דווין וויד, הטריו הזה הופך להיות הכי איכותי בליגה ואמור להוליך את מיאמי רחוק מאוד בעונה הבאה. 

בעונה הבאה זו תהיה הפעם השלישית שבה לברון גיימס, כריס בוש ודויין וויד, ישתפו פעולה ביחד, לאחר שבשנת 2006  הצליחו להשיג מדליית ארד עם נבחרת ארה"ב באליפות העולם  ובפעם השנייה ב2008 זכו בבייגי'ן במדליית הזהב. .

צילום: Getty Images

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק