נדאל יציל את מאיורקה?

רפאל נדאל, הטניסאי הבכיר בעולם, הפך למחזיק מניות בקבוצתו של דודו אוואט והוא ינסה להציל אותה מהבור הכלכלי בו היא נמצאת. נדאל: "זה כבוד גדול"

יום שישי 09 יולי 2010
מערכת TELESPORT
 האם נמצא המושיע לקבוצת מאיורקה הספרדית? הטניסאי מספר אחד בעולם, רפאל נדאל, שנולד במאיורקה, יחזיק בחלק ממניות הקבוצה וינסה לעזור לה לצאת מהמצב הכלכלי הקשה בו היא נמצאת.

כזכור, הקבוצה של דודו אוואט שעשתה עונה מוצלחת במיוחד מבחינה מקצועית וסיימה במקום החמישי המוביל לליגה האירופית, נכנסה לתהליך של פירוק בעקבות חובות של כ-85 מיליון יורו.

עכשיו מקווים באי הים תיכוני, שרפאל נדאל שרק בשבוע שעבר זכה בתואר ווימבלדון השני שלו, יעזור לייצב את הקבוצה מבחינה כלכלית ויחד עם מיכאל לאודרופ שמונה למאמן, יעמידו קבוצה לא פחות אטרקטיבית מזאת של העונה שעברה.

"נפל בחלקי הכבוד להיות במצב שאני יכול לעזור לריאל מאיורקה", אמר הפנומן הספרדי. "אני אעזור בכל דרך שאוכל. אני גאה להיות חלק מהפרויקט החדש הזה שהורכב מילידי מאיורקה. אני מאד מרוצה שמיכאל לאודרופ יעמוד על הקווים, זה טוב גם מקצועית וגם לתדמית של המועדון".

נדאל, הוא חובב כדורגל מושבע וידוע דווקא באהדתו לריאל מדריד. דודו של נדאל, מיגל אנחל נדאל, ששיחק בברצלונה ובנבחרת ספרד, מצטרף גם הוא למאיורקה וישמש כעוזרו של לאודרופ.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק