מנצ'סטר סיטי מסרבת לשחרר את טבס

קרלוס טבס, מלך השערים והקפטן של "הכחולים" הדהים את ראשי המועדון כשהגיש להם בקשה כתובה ובה הוג מבקש לעזוב את הקבוצה באופן מיידי, אולם ההנהלה מסרבת: "הבקשה הזו לא מתקבלת על הדעת"

יום ראשון 12 דצמבר 2010
אסף בילגורי
 מנצ'סטר סיטי הצליחה לנצח אתמול (שבת) את ווסטהאם וגרנט 1:3 באפטון פארק, למרות ששיחקה ללא קרלוס טבס המושעה. אולם, בסיטי צריכים כנראה להתרגל למציאות החדשה שבה הם ייאלצו להסתדר באופן קבוע בלי מלך השערים שלהם והכוכב הבלתי מעורער.

טבס, הדהים הבוקר את ראשי הסיטי כשהגיש להם בקשה כתובה ובה הוא מבקש לעזוב באופן מיידי את הקבוצה בטענה שהוא אינו יכול להמשיך לחיות במנצ'סטר ולא הסתגל לחיים באנגליה, למרות שהוא משחק כבר שלוש שנים באנגליה.

במכתב שהגיש טבס למועדון הוא טוען שהוא לא מצליח להתרכז בכדורגל בשל העובדה ששתי בנותיו מתגוררות בארגנטינה ӕגם בשל יחסיו העכורים עם מאמנה האיטלקי של הסיטי, רוברטו מאנצ'יני.

אולם, במנצ'סטר סיטי לא מתכוונים לשחרר את החלוץ שלהם כל כך מהר והוציאו תגובה רשמית שבה נכתב: "זה לא מקובל עלינו הבקשה של טבס. לטבס יש עוד שלוש וחצי שנים בחוזהו ואנחנו מתכוונۙם לממש אותו. לא משחררים שחקנים באמצע העונה".

הבשורות הללו נפלו כמו פצצה ביום בהיר עבור אוהדי הסיטי, שאתמול ראו איך הקבוצה שלהם מנצחת ומשתווה לארסנל במקום הראשון. טבס, כבש העונה כבר 10 שערי ליגה עבור קבוצתו ועזיבה שלו תהיה מכה מקצועית קשהȠמאוד לרוברטו מאנצ'יני, שבוודאי יחפש לארגנטינאי מחליף הולם.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק