ספאחיה: הצגנו המון אופי היום

יורוליג: מאמנה של מכבי ת"א פירגן לחניכיו, שניצחו את פאו' וסיימו את בית ב' במקום השני. דרק שארפ: "מגיע קרדיט לכולם, שמרנו מצויין היום". אוברדוביץ: "זו בושה איך שהשופטים שפטו"

יום חמישי 01 פברואר 2007
שלמה חסיד

מכבי ת"א ניצחה הערב את פנאתינייקוס 73:76 והבטיחה את המקום השני בבית ב', לקראת הגרלת שלב הטופ 16.

פאו', שהבטיחה את המקום השני הרבה לפני המשחק הזה, עשתה למכבי חיים קשים מאוד, אך נכנעה בסיום, הרבה בזכות רבע מצויין של מכבי, אחרי שהיתה כבר בפיגור 7 בסוף הרבע השלישי.

נבן ספאחיה, מאמנה של מכבי אמר אחרי המשחק: "הראינו המון אופי במשחק הזה. אנחנו מתקדמים צעד צעד ואנחנו נשתפר בשלב הבא. הרבע הראשון לא היה כ"כ רע עבורינו, יצרנו מצבים טובים אבל לא קלענו. אמרתי לשחקנים שהכול תלוי בנו ואני שמח שהכרענו את המשחק ברבע הרביעי". 

דרק שארפ, שהיה כוכב המשחק הזה פירגן לחברים : "כולם באו ועשו את העבודה שלהם, לא רק אני הצטיינתי. במחצית השנייה נתנו הגנה נהדרת וככה זה צריך להיות בכל משחק. נתנו מאמץ קבוצתי מצויין היום, הספסל, כולם וזה היה ניצחון גדול". 

"אין משחקים קלים ביורוליג, אני חושב שמכבי היתה הכי טובה בבית עם פנאתינייקוס, היה קשה שום דבר לא בא בקלות. השחקן החדש, ירטין נכנס טוב, תרם לנו ועוד יתרום לנו המון,ככל שהעונה תתקדם".

יותם הלפרין: "אני לא יוצא מגידרי שיש לי משחקים טובים ולא נלחץ שיש לי משחקים רעים. אני חושב שדרק שארפ נותן עונה נהדרת, נגמרו לי המילים הטובות על דרק. מכבי הראתה היום שהיא יכולה לשחק כדורסל מצויין והגנה טובה, ואנחנו ממשיכים הלאה".

"כולם פה עובדים קשה ואני שמח שניצחנו, ביום שני כבר מחכה לנו בני השרון ואנחנו חושבים עליה יותר מאשר הגרלת הטופ 16 שתיערך באותו יום".

גוראן ירטין, שערך הופעת בכורה אמר: "היה לי סיפתח חלומי, הכול היה מושלם, הקהל האווירה, הניצחון. השתלדתי לתרום כפי יכולתי. אני צמא לניצחונות כאלה גם בעתיד. היתה לי התרגשות בהתחלה, אבל אחרי זה עבר לי.

ניקולה ווציץ': השגנו ניצחון חשוב מאוד. גמרנו במקום השני ועשינו את העבודה שלנו, אין לנו יותר מידי זמן לשמוח כי יש לנו את בני השרון ביום שני. כבר מחר נתחיל להתכונן".

טל בורשטיין:
"באנו לעשות את מה שהיינו צריכים לעשות, בלי להסתכל על תוצאות של אחרים, רצינו רק לנצח. ברבע הראשון הם קלעו באחוזים מצויינים. אך ההגנה החזירה אותנו למשחק, עד היום לא היינו אגרסיביים ככה והמשחק הזה הראה שאנחנו יכולים להיות מאוד אגרסיביים".

אוברדוביץ - זו בושה איך שהשופטים שפטו

ז'לימיר אוברדוביץ, מאמן פנאתינייקוס נשמע נזעם על השיפוט במשחק הזה והתייחס לתקרית בה נזרק מטבע על דיאמנטידיס: "לפני המשחק אמרתי שהמשחק לא כ"כ חשוב לנו, כי כבר לפני המשחק הזה הבטחנו את המקום הראשון. כל הזמן יש פה לחץ אבל אין לי טענות, כי זה נורמאלי". 

"זו בושה וחרפה איך שהשופטים שפטו היום, הם הושפעו מהלחץ של הקהל, אני גאה בקבוצה שלי על איך שהיא עמדה מול הלחץ, זו בושה וחרפה לקהל, שזרק מטבע על דיאמנטידיס, אצלנו ביוון טיפלו בחוליגנים וגם פה צריך לעשות את זה".

בתגובה לדבריו של אוברדוביץ אמר דייויד פדרמן: "אוברדוביץ דיבר שטויות, שיראה ביוון איך זורקים מטבעות על שחקנים".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק