7 המלצות WINNER לשבת

במוקד היום בהמלצות ה-WINNER של TELESPORT: משחקי הליגה הנורבגית וכמובן משחק גביע העולם בין גרמניה ואורוגוואי על הזכות לסיים במקום השלישי

שבת 10 יולי 2010
מערכת TELESPORT

 כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER :

מונדיאל 2010 - המשחק על המקום השלישי:

משחק 47: אורוגוואי - גרמניה - 2 (יחס 1.45)

המשחק על המקום השלישי מפגיש את אורוגוואי, הנבחרת הדרום אמריקאית שהגיעה הכי רחוק במונדיאל הזה אל מול גרמניה שדרסה את ארגנטינה ואת אנגליה, אך הפסידה לספרד החזקה בחצי הגמר. אורוגוואי הפסידה להולנד בתוצאה 3:2 במשחק מרתק במיוחד. מלבד המאבק על המקום השלישי במונדיאל הזה, נאבקים שלושה שחקנים על מלכות השערים. מהצד של אורוגוואי יש את דייגו פורלן, מהצד של גרמניה יש את מולר ואת קלוזה שיכולים להשיג את מלכות השערים. להזכירכם, בשני המונדיאלים האחרונים, מלך השערים יצא מהקבוצה שסיימה במקום השלישי. אם מסתכלים לכל אורך המונדיאל, אז גרמניה עדיפה בהרבה על אורוגוואי, היא השיגה תוצאות נהדרות, דרסה שתי אימפריות כדורגל. אורוגוואי מהצד השני שיחקה כדורגל סבלני והשיגה תוצאות לא רעות. בכל זאת, אני הולך כאן עם גרמניה שלדעתי תסיים במקום השלישי. מבחינת הכובשים, אפשרי בהחלט ללכת על קלוזה. גרמניה יהיו איתו.

נורבגית ראשונה:

משחק 29: אלסונד - מולדה - 1 (יחס 1.70)

אלסונד במקום הרביעי בטבלה עם שני ניצחונות בשלושת המחזורים האחרונים ועם שלושה הפסדים בחמשת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את מולדה שבמקום ה-13 בטבלה כשזו אחרי שלושה הפסדים בחמשת המחזורים האחרונים. אלסונד השיג העונה בבית מאזן של 4-3-1 לעומת מולדה שבחוץ היא טרם ניצחה העונה והיא עם שלוש תוצאות תיקו וחמישה הפסדים. קשה לי לראות כאן הפתעה כלשהי במשחק הזה. אלסונד בבית משחקת יפה מאוד ולמרות שהיא אחרי שני הפסדי ליגה רצופים, לדעתי היא תחזור לעצמה היום.

משחק 37: הוגסונד - בראן - 1 (יחס 1.90)

הוגסונד במקום התשיעי בטבלה עם שני ניצחונות בשלושת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את בראן שבמקום ה-12 בטבלה כשזו אחרי שני ניצחונות רצופים, היחידים שלה בחמשת המחזורים האחרונים. הוגסונד בבית משיגה העונה מאזן מרשים ביותר של חמישה ניצחונות ושתי תוצאות תיקו, בראן מנגד משיגה בחוץ מאזן עלוב של ניצחון אחד, תיקו אחד וחמישה הפסדים. שתי הקבוצות מגיעות בכושר לא רע למשחק היום ואני אתן כאן עדיפות לקבוצה המארחת, הוגסונד,שמשחקת מצויין בבית.

משחק 39: הונפוס - טרומסו - X (יחס 2.90)

הונפוס במקום ה-14 בטבלה עם שני הפסדים, תיקו וניצחון אחד ברבעת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את טרומסו השניה בטבלה שמגיעה למשחק היום בכושר לא מרשים עם שני הפסדים בשני המחזורים האחרונים. הונפוס בבית עם מאזן של 2-2-3, טרומסו בחוץ עם 3-2-2. בסיבוב הקודם ניצחה טרומסו 2-0 בבית את הונפוס ובעונה שעברה בגביע היא דרסה אותה 4-0. טרומסו קבוצה טובה יותר מהונפוס אך היא מגיעה למשחק בכושר לא טוב. אני מסמן כאן X עם גיבוי ל-2.

משחק 41: לילסטרום - רוזנבורג - 2 (יחס 1.90)

לילסטרום במקום החמישי בטבלה בכושר לא מרשים עם הפסד במחזור הליגה האחרון ושלוש תוצאות תיקו לפני כן. היא תארח היום את מוליכת הטבלה רוזנבורג שמנצחת בארבעת המחזורים האחרונים והיא ללא הפסד ליגה אחרי 15 מחזורים. לילסטרום בבית מפסידה פעם אחת העונה לצד ארבעה ניצחונות ושלוש תוצאות תיקו, רוזנבורג בחוץ עם שלושה ניצחונות וארבע תוצאות תיקו. בסיבוב הקודם נפרדו השתיים בתיקו מאופס, בעונה שעברה ניצחה רוזנבורג בשני הסיבובים 2-1. יהיה משחק צמוד ואני מאמין שרוזנבורג תעשה את עבודה שלה ותנצח.

משחק 43: סטאבק - ויקינג - 1 (יחס 1.80)

סטאבק במקום השביעי בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום בכושר מעולה עם ארבעה ניצחונות בחמשת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את ויקינג שבמקום השישי כשזו מנצחת במחזור האחרון, זאת אחרי שתי תוצאות תיקו והפסד. סטאבק בבית עם מאזן של 4-2-2, ויקינג בחוץ עם ניצחון בודד לצד שלוש תוצאות תיקו ושלושה הפסדים. ויקינג קבוצה מצויינת אך סטאבק בכושר מרשים ולדעתי היא תמשיך ביכולת שלה בבית מול ויקינג.

משחק 45: סנדפיורד - סטארט - 1 (יחס 2.40)

סנדפיורד סוגרת את הטבלה עם ניצחון בודד במהלך 15 המחזורים האחרונים. היא מפסידה ב-11 משחקים וסופגת 25 שערים עד כה. היא תארח היום את סטארט שבמקום ה-11 בטבלה כשזו מגיעה למשחק היום כמו סנדפיורד, אחרי שלושה הפסדים בחמשת המחזורים האחרונים. סנדפיורד בבית עם ניצחון בודד לצד שלוש תוצאות תיקו ושלושה הפסדים. סטארט בחוץ עם מאזן של ניצחון אחד, תיקו אחד וחמישה הפסדים. אני הולך כאן עם היחס הגבוה במשחק ומהמר דווקא על סוגרת הטבלה. סטארט פשוט עלובה במשחקי החוץ שלה, סנדפיורד מנגד משיגה את כל הנקודות שלה במשחקי הבית.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק