מכבי? זה שבוע גדול למוגרן

במוגרן ממונטנגרו לא עסקו בימים האחרונים במשחק מול מכבי ת"א, אלא חגגו את הניצחון הכפול מול סנטה קולומה. מאמנה של מוגרן: "היה לנו מזל ששיחקנו מול קבוצה חלשה מאוד בסיבוב הראשון"

שבת 10 יולי 2010
מערכת TELESPORT
במוגרן ממונטנגרו עסקו בימים האחרונים בעיקר בחגיגה הגדולה אחרי שהעפילו למוקדמות הסיבוב השני של הליגה האירופית, מאחר והייתה זו הפעם הראשונה מאז ומעולם שהקבוצה מצליחה לעבור סיבוב במפעל הליגה האירופית. כזכור, בפעם שעברה בה שיחקה הקבוצה במפעל היא הודחה על-ידי הפועל קריית שמונה.

מוגרן ניצחה בצמד משחקים את סנטה קולומה האנדורית (סגנית האלופה של אנדורה) ופחות עסקה ביריבה הבאה ביום חמישי, מכבי תל-אביב. מוגרן ניצחה בחוץ 3:0 את סנטה קולומה ובמונטנגרו ניצחה ביום חמישי האחרון 0:2.

מאמן מוגרן, סטפן מיסילוביץ', אמר לאחר משחק הגומלין מול קולומה: "זה יום גדול למועדון, זאת הפעם הראשונה שבה הצלחנו להעפיל שלב בליגה האירופית. תמיד ייזכרו במועדון את הפעם הראשונה בה עברנו סיבוב ולכן קשה לנו לחשוב בכלל על הסיבוב הבא. דיי התקשינו להאמין עד לפני מספר שבועות שנצליח לעבור סיבוב באירופה".

מיסילוביץ' ידע גם למי להודות: "אנחנו לא מתווכחים עם מי שקבע את שיטת הדירוג, אבל דיי ברור שהיה לנו מזל בהגרלה. שיחקנו מול קבוצה שאיפשרה לנו את הזכות להעפיל לסיבוב המוקדמות השני ולעשות את ההיסטוריה. זה שבוע גדול למועדון בזכות ההצלחה שלנו".

העובדה שבמוגרן מתרגשים אחרי שעברו את היריבה מאנדורה מלמדת על כך שלמכבי ת"א צפוי משחק קל בשבוע הבא, מאחר ואנדורה נחשבת למדינה החלשה ביותר באירופה מבחינת כדורגל.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק