ספרד או הולנד? הוא בכל מקרה ישמח

יוהאן קרויף, גדול כדורגלני הולנד בכל הזמנים, מתגורר כבר שנים בברצלונה ומבחינתו אין פייבוריטית מחר: "ספרד איכותית יותר, אבל הלחץ יהיה עליה וזה משפיע". שחקן מצטיין? "גם אם ספרד תפסיד, צ'אבי הוא שחקן הטורניר הזה"

שבת 10 יולי 2010
מערכת TELESPORT

יותר ממחצית מאוכלוסיית העולם יהיו מרותקים מחר מאחורי המסכים ויצפו בשעה 21:30 במשחק גמר המונדיאל בין הולנד לספרד, משחק שיספק לנו היסטוריה בכל תוצאה שלא תהיה. חלקם של הצופים יהיו בעד הולנד, הרוב כנראה יהיו בעד ספרד.

אבל ישנם גם אנשים שיהיו שמחים בכל תוצאה שלא תהיה. אחד מהם הוא יוהאן קרויף, גדול כדורגלני הולנד בכל הזמנים, אך גם גדול שחקני ברצלונה שמתגורר כבר שנים בעיר הקטלונית, כך שזכייה של ספרד לא תצער אותו יותר מידי.

קרויף, התראיין ערב לפני המשחק הגדול לכלי התקשורת בספרד וניסה לנתח את יחסי הכוחות: "לספרד יש יותר איכות מהולנד, אך גם יש עליה יותר לחץ. אם ספרד תצליח להחזיק בכדור כפי שעשתה מול גרמניה, יש לה את כל הסיכויים לנצח ולזכות במונדיאל"

קרויף, ניסה להסביר את מי הוא יאהד במונדיאל הזה: "יש לי מלא חברים ספרדיים וגם הולנדים. אני מרגיש חצוי משום שמצד אחד אני הולנדי, אבל מצד שני אני גר שנים בברצלונה כך שאשמח בכל תוצאה שלא תהיה"

למרות שכולם מדברים על דויד וויאה ו-ווסלי שניידר כמצטיינים של הטורניר, לקרויף יש שם אחר: "צ'אבי נותן מונדיאל גדול ומשחק פשוט נפלא. גם אם ספרד תפסיד בגמר להולנד, צ'אבי צריך להיבחר כשחקן המצטיין במונדיאל".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק