בני יהודה והפועל יפגשו ביום רביעי

המשחק שבוטל בעקבות מזג האוויר ביום ראשון ייערך מחדש ביום רביעי הקרוב. בני יהודה הבהירה: אוהדים שהיו במשחק יצטרכו להציג את הספח בשביל לקבל כרטיס חלופי

יום שני 13 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT

המשחק שבוטל בין בני יהודה והפועל תל-אביב ייערך ביום רביעי הקרוב. כך נקבע הבוקר (שני) על-ידי ההתאחדות לכדורגלȬ שהעבירה את ההודעה לשתי הקבוצות. שני הצדדים היו מעדיפים לערוך את המשחק במועד מאוחר יותר, כיוון שלמרות הכל שוחקו 45 דקות ביום ראשון האחרון, אך נראה כי הצדדים לא יערערו על החלטת ההתאחדות לכדורגל.

כזכור, המשחק הופסק עם הירידה להפסקה אחרי שבתום 4ȵ דקות לא הובקעו שערים. למעשה, ביקורת רבה נשמעה כלפי שופט המשחק, אלי חכמון, שהחליט לפתוח את המשחק למרות מצבו של אצטדיון בלומפילד שהיה ספוג במים. להגנתו יש לומר כי הגשם התחזק ככל שדקות המשחק התקדמו. המשחק בעוד יומיים ישוחק במלואו, 90 דקות, על-פי הרשום בתקנוߟ ההתאחדות לכדורגל.

בנושא הכרטיסים למשחק, הודיעה המארחת בני יהודה כי לא תתאפשר קבלת כרטיסים לאוהדים אשר היו במשחק ללא הצגת הספח מיום ראשון. על אוהדי הקבוצות יהיה להגיע לקופות אצטדיון בלומפילד או משרד הכרטיסים "לאן" ולהציג את ספח̠הכרטיס מהמשחק שבוטל. אוהדי בני יהודה שבעלותם מנוי שנוקב או לא יצטרכו לגשת אל הקופות גם כן לצורך קבלת כרטיס.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק