המלצת WINNER לגמר המונדיאל

אחרי חודש של משחקי גביע העולם ושלל המלצות, הגענו למשחק הגמר הגדול - ספרד נגד הולנד בקרב על אליפות עולם. מי מהן תזכה? הכנסו וצפו בהמלצה

יום ראשון 11 יולי 2010
מערכת TELESPORT


משחק מספר 35: הולנד  - ספרד


זהו, הרגע שכולנו חיכינו הגיע.. חלקינו מרוצים לראות שם את ספרד, חלקינו רצינו לראות שם את ברזיל או ארגנטינה וחלקנו רצו קבוצות אחרות. מתברר ששתי הקבוצות הבאמת הכי טובות הגיעו לגמר המונדיאל. הולנד עשתה זאת בדרך מושלמת. היא ניצחה בכל ששת המשחקים עד כה. בשלב הבתים היא גברה 2:0 על דנמרק, 1:0 על יפן ו-2:1 על קמרון. 

בשמינית הגמר ניצחה הולנד 2:1 את סלובקיה ובאותה התוצאה היא ניצחה ברבע הגמר את ברזיל. בחצי הגמר היא שיחקה מול אורוגוואי ולמרות התוצאה הצמודה שהיא ניצחה אותה, 3:2, היא שיחקה טוב יותר ממנה ברוב חלקי המשחק. ספרד מהצד השני הגיעה אל הגמר באיפוק רב. היא פתחה עם הפסד מפתיע 1:0 לשוויץ' בשלב הבתים אך לאחר מכן היא ניצחה 2-0 את הונדורס ו-2:1 את צ'ילה. בשמינית הגמר היא ניצחה 1:0 את פורטוגל, באותה התוצאה היא ניצחה ברבע הגמר את פרגוואי ושוב.. עם אותו 1:0 קטן היא ביטלה לגמרי את גרמניה שדרסה לפני כן את ארגנטינה ואת אנגליה. בהולנד יש לא מעט שחקנים מצויינים. 

השניים שבולטים מעל כולם הם אריאן רובן של ביירן מינכן ווסלי סניידר שחקנה של אינטר. המשותף בין השניים מלבד היותם הולנדים, זאת העובדה ששניהם שיחקו שנים רבות בספרד בריאל מדריד ונבעטו משם היישר אל אלופות אחרות. בספרד מהצד השני יש כשרונות שלא נמצאים בשום קבוצה. קישור השחקנים בין אינייסטה, צ'אבי, ווייה ואפילו פדרו נותן את החוד הטוב ביותר שאפשר לתת למרות העובדה שספרד ניצחה רק 1:0 בשלושת המשחקים האחרונים שלה. אם כן... ההימור כאן מבחינתי, הולך עם היכולת ולא עם הלב. כולי רוצה שהולנד תזכה במונדיאל, אך לדעתי אם ספרד ידעה לשתק את גרמניה, היא תוכל לעשות את אותו הדבר גם להולנדים. הסימון שלי כאן הוא 2. 

ההימור: 2 (יחס 1.75) 

במה עוד שווה לגעת בגמר ?

ואן פרסי - טורס - X (יחס 1.55)

ואן פרסי כבש עד כה שער אחד בלבד בטורניר מול קמרון אך הוא לא שיכנע עד כה במשחקים שלו. מהצד השני יש את טורס, אחד השחקנים הטובים ביותר של ליברפול, שלא בא לידי ביטוי בכלל במונדיאל הזה. להערכתי, השניים ישאירו את הבמה לשחקנים אחרים בטורניר.

אנדר/אובר (1) - וייה - X (יחס 2.50)

מלך השערים של ספרד במונדיאל הזה, וייה כבש עד כה חמישה שערים. אין כמו לסיים את המונדיאל הזה עם ניצחון דחוק על הולנד, עם שער של וייה שיוכתר כמלך השערים של ספרד, ואולי של המונדיאל כולו.

אנדר/אובר (10-12) קרנות - 1 (יחס 1.70)

שתי הקבוצות לדעתי ישחקו סגור, לא יתקפו יותר מדי וינסו קודם לא לספוג בגמר הזה מאשר לכבוש, מה שיוביל אותנו למשחק עם גג 6-7 קרנות. במקביל להימור הזה, יש לנו הימור... האם תיפול קרן עד לדקה השמינית. אז ההימור שלי הוא שלא, ביחס 1.60.

 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק