העיסקה עם מכבי מתקדמת

דושאן ווז'וביץ, המנהל הטכני של ורסאץ' על האפשרות שמילאן מצ'באן יעבור למכבי תל אביב: "אני מאןין שבתוך 14 יום נחתום עם מכבי ומצ'באן יעבור לצהובים". בשחקן מעוניינת גם קאחה לבוראל

יום שלישי 14 דצמבר 2010
שלמה חסיד
 בשבוע שעבר פורסם̠, כי מילאן מצ'באן, הסנטר של ורסאץ' נמצא בדרך למכבי ת"א. הרבה גבות הורמו מאז אבל, בשיחה שערכנו עם המנהל הטכני של ורסאץ', הוא מאשר את האינפורמציה.

דושאן ווזוביץ', אמר היום ל-TELESPORT: "העיסקה עם מכבי מתקדמת. ההערכה היא כי תוך שבועייםȠתהיה חתימה עם מכבי ומילאן יחזק את מכבי ת"א".

בשחקן מעוניינת גם קאחה לבוראל וישנה גם הערכה כי הוא ישחק עד תום העונה בורסאץ' ויעבור לקבוצה אחרת רק בסיום העונה.

מצ'באן אישר גם הוא את  הדברים ואמר ל-TELEɓPORT: "יש מגעים עם מכבי ת"א. מכבי בשבילי זה חלום, זה אחד המועדונים הכי מעוטרים באירופה. יש להם עונה מצויינת, אני חושב שאני יכול להוסיף להם המון".

למה לא הגעת בקיץ?

"יש דברים שלא תלויים בי, היהĠדו שיח בין הסוכן שלי למכבי. לצערי זה לא הבשיל למרות שזה היה ממש קרוב אבל הפעם זה נראה לי יותר רציני".

למה דווקא מכבי?

"זו עובדה שחסר לה שחקן בתפקיד שלי וזו ההזדמנות שלי להגיע לשם. למכבי יש סיכוי טוב להגיע לפיינל-פור ואולי לזכות ביורוליג. אני שחקן צעיר שרוצה לגדול ומכבי הוא המקום הנכון עבורי. מכבי יכולה להוות עבורי מקפצה כמו שהיא שימשה להרבה מאוד שחקנים צעירים שבאו אליה ונגעו בתהילה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק