סלע מחוץ ל-100 הראשונים

דודי סלע הודח מ-100 הראשונים בדירוג הטניס העולמי, לראשונה אחרי שנה וחצי, וכעת ממקומם 104. הראל לוי במקום ה-157. שחר פאר במקום ה-16. נדאל ראשון, פדרר שלישי

יום שני 12 יולי 2010
מערכת TELESPORT
דודי סלע נותר עד היום גבוה דירוג העולמי בזכות בהישגי השנה שעברה, אז גבר על הנבחרת הרוסית בדיוויס והגיע עד לשלב שמינית הגמר בווימבלדון, אך כעת הוא ידע כי עליו רשום הישגים בשנית על מנת לשמור על מקומו, אולם לאור הכישלון בטורניר ווימבלדון הוא צנח עד למקום ה-104.

כזכור, רק בשנה שעברה אחז דודי סלע בדירוג שיא מרשים ביותר, המקום ה-29, אולם דווקא אז אחלה הידרדרות בכושרו של הטניסאי. כאמור, לאור החודשים האחרונים ובהן ההדחה בסיבוב ווימבלדון כבר בסיבוב הראשון, צנח סלע עד למקום ה-104 ולאחר שנה וחצי בהן היה ברשימת 100 הטובים בעולם, איבד את מקומו.

סלע יתקשה כעת עד מאוד להיכנס לטורנירים הגדולים ואף קיים ספק לגבי השתתפותו בטורניר ארה"ב הפתוחה. למרות זאת, סלע יכול להתנחם בעובדה כי כעת אין לו נקודות עליהן יצטרך להגן ובשל כך מכאן יוכל רק לצבור נקודות זכות חדשות.

בגזרת הנשים, שמרה שחר פאר על המקום ה-16 בדירוג העולמי. לא נרשמו שינויים נוספים במקומות הישראלים,  מלבד הראל לוי שירד למקום ה-157 בעולם.

רפאל נדאל, זוכה ווימבלדון, מוביל את הדירוג העולמי לגברים ואחריו הסרבי, נובאק דיוקוביץ'. רוג'ר פדרר השוויצרי במקום השלישי. סרינה וויליאמס מובילה את דירוג הנשים ואחריה נמצאת ילנה יאנקוביץ'. האחות השנייה לבית וויליאמס, ונוס, במקום השלישי.

צילום: Getty Images

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק